Ana sayfa / medyumlar / Etkili medyumlar kimlerdir

Etkili medyumlar kimlerdir

Etkili medyumlar kimlerdir

Etkili medyumlar kimlerdirFarklı amaçlar ile medyumlardan yardım alacak olan kişilerin yapmaları gereken ilk iş en kısa zaman içinde etkili medyumlar kimlerdir ve bu kişiler ne gibi özelliklere sahip olmalıdır gibi soruların yanıtlarını bulmak olmalıdır. Bilindiği gibi bu kişiler her zaman için insanların farklı amaçlar ile kapılarını çaldıkları ve aynı zamanda kullandıkları teknikler ile birçok soruna kalıcı çözümler bulan kişilerdir. Özellikle doğuştan gelen yeteneklerini sonradan edindikleri bilgiler ile birleştirdikleri zaman gerçekten de insanların şaşkınlık içinde kaldıkları işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilmektedirler.

Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu meslek hem çok zor hem de çok gizemli işlemlerin yapıldığı bir meslektir. Özellikle medyum olmak isteyen kişilerin eğitim alacakları bir okul olmaması da bu mesleği zorlaştıran etkenlerden biridir. Gerçek bir medyum en zorlu işlemleri dahi büyük bir dikkat ile yaparak insanların beklentilerini karşılamakta ve aynı zamanda sahte medyumların sebep oldukları tüm olumsuzlukları da kısa zaman içinde yok edebilmektedir. Bu da bu kişilerin etkili medyumlar kimlerdir ve benzeri şekilde araştırmalar yapan kişilerin gözlerine en güvenilir ve en doğru seçimlerden biri haline gelmelerini sağlamaktadır.

Yüzlerce yıldan bu yana sürekli olarak manevi enerjilerin kullanıldığı işlemler ile insanlara yardımcı olan bu kişiler günümüzde de aynı ilgi ile karşılaşmaktadırlar. Özellikle kısa zaman içinde aldıkları sonuçlar ile insanların gülük hayatta kesinlikle ulaşamadıkları sonuçlara ulaşabilen bu kişiler tüm bu işlemleri yapabilmek için uzun zaman kendilerini geliştirmek zorunda kalmaktadırlar.

Meslekleri hakkında kendilerine gelen soruları her zaman doğru bir şekilde cevaplamaları gereken ve aynı zamanda tüm işlemler de garantili bir şekilde sonuç almaları gereken medyumlar ancak bu şekilde insanların güvenlerini kazanabilmektedirler. Birçok kişi resmi ve garantili bir medyum bulma konusunda zorluk çekmektedir. Çünkü bu kişilerin sayıları her zaman oldu gibi günümüzde de çok azdır. Dolayısı ile insanlar medyum seçimlerin de kesinlikle bu alan hakkında deneyimleri olan kişilerin önerilerini de alarak hareket etmelidirler. Bu önerileri alırken ise mutlaka etkili medyumlar kimlerdir sorusu da bu kişilere sorulmalıdır.

2 Yorumlar

  1. Turgay Etkili medyum hocalar

    İnternet üzerinde etkili medyumlara bakıyordum bu esnada karşıma çıkan sayfada medyum edis hocanın yorumlarını okudum ve kendisiyle çalışmaya karar verdim. Çünkü eşim boşanma davası açtı ve ben onu bu kararından vazgeçirmek istiyordum ama beni bir türlü dinlemiyordu ve sürekli olarak boşanmaktan bahsediyor duruyordu. Bende baktım karımı ikna edemiyorum en iyisi medyum edis hocamla bu durumu çözmek dedim. Edis hocama tüm durumu anlattım karımın boşanmaya niyeti olduğunu fakat benim boşanmak istemediğimi söyledim. Bunun üzerine yapılacak ne tür işlem var dediğimde ise edis hocamda karımı ikna edeceğini ve bana geri bağlayacağını fakat 15 gün sonunda bütün her şeyin olacağını söyledi. Bende 15 gün boyunca karımı ikna etmeye çalışıyordum fakat artık dilimde tüy kalmamıştı o derece söyleyeyim sizlere. Sonrasında yapılan etkili çalışmalar bitti ve karım benden boşanmak istemediğini ve bu davadan vazgeçtiğini geri çekeceğini biz çok mutluyuz neden boşanıyoruz dedi. Bunun üzerine birlikte gittik mahkemeye ve davadan vazgeçti her şey tekrardan bir rüya gibi adeta ben o rüyanın içindeydim. Öyle çok mutlu oldum öyle çok seviniyordum ki bilemezsiniz. Bir insanın eşini çok sevmesi kadar güzel bir duygu yoktur bu duygu bambaşka bir duygu.. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  2. Özgür çalık

    tam 2 kere dolandırılınca gurur meselesi yaptım ve bu dolandıran hocalar yüzünden hayata küstüm. Bu sırada ne olduysa bir arkadaşım bana medyum atlas hocadan bahsetti ve kendisi de bu hocadan sonuç aldığını beni böyle görünce bir derdimin olduğunu anladığını söyledi. Bende bir derdim var evet ama 2 kere dolandırılınca hayata küstüm dedim. oda bana bu derdimin dermanı atlas hoca dedi ve bende atlas hoca ile iletişime geçtim. Atlas hocaya derdimi anlattım anlatmasına da iş işten geçmişti. Çünkü sevdiğim kadını bir başkasına vermişti ailesi. Bu kararından vazgeçireceğini söyleyen atlas hocama çok inandım ve çok güvendim. Öyle söyleyince dünyanın en mutlu insanı olmuştum bir anda. Artık bende atlas hocama çok inanıyordum ve sahiden sonuç alacağımı düşünüyordum. Ne olduysa 2 hafta içinde oldu her şey ailesi kızı vermekten vazgeçmişti ve bunu duyunca o anda anladım sahiden atlas hocanın sayesinde gerçekten istediğim şeyler olmaya başlamıştı. Çok şükür kızı da kurtardık sonucu da aldık. 0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir