Ana sayfa / medyum / Adet kanı büyüsü kaç günde tutar

Adet kanı büyüsü kaç günde tutar

Adet kanı büyüsü kaç günde tutarAdet kanı büyüsü kaç günde tutar ; FAdet büyüsü işlemleri ile sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek isteyen bayanların en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında adet büyüsü hakkında önerilen medyumlar ile çalışmak gelir. Bu işlemler zor ve ayn zamanda sabır isteyen işlemlerdir. Bu sebeple her medyum bu işlemleri yapamaz ve aynı zamanda çoğu zaman istenen süre içinde sonuç alamayabilir.

Bu sebeple ne olursa olsun Adet kanı büyüsü kaç günde tutar ve benzeri soruların yanıtlarını almadan harekete geçmemek gerekir. Bu işlemler de amaç bayanların kendilerine ait olan adet kanlarını kullanarak sevdikleri erkeklerinin ilgilerini çekmelerini sağlamaktır. Bunu yapabilmek için öncelikle bayanların kendilerine ait olan adet kanı damlalarını yemeklerin veya içeceklerin içine damlatmaları gerekir. Daha sonra medyumlar okudukları özel ve tılsımlı sözler ile kısa zaman içinde erkeklerin o bayana karşı olan ilgilerini arttırmakta ve kendilerine aşık olmalarını sağlamaktadırlar.

Adet kanı büyüsü yapan medyumlar bu işlemler de sabırlı olmak gerektiğini bilmekte ve bayanlara da her zaman için alacakları sonucu beklemelerini önermektedirler. Ne kadar zaman içinde etki edeceği belli olmayan bu işlemler genellikle 1 haftaya kalmadan erkeklerin üzerin de çok ciddi değişimlere neden olabilmektedir. Bu sebeple birçok bayan eski zamanlar da olduğu gibi günümüzde de sürekli olarak adet kanı hakkında medyum yorumları okumakta ve bu işlemlerden en kısa zaman içinde sonuç almak istemektedirler. Bilindiği gibi gerçek bir medyum bu tarz işlemleri yaparken zorlanmadığı gibi aynı zamanda çoğu zaman istenen sonucu alabilmektedir.

Özellikle çok sevmelerine rağmen ilgilerini çekemedikleri erkekleri en kısa zaman içinde kendilerine bağlamak isteyen bayanlar çin bu işlemler her zaman ideal seçimlerdir. Adet kanı büyüsü yapılacağı zaman bayanların mutlaka kendilerine ait olan adet kanlarını kullanmaları ve aynı zamanda bedenlerinin farklı bir yerinden alınan kanların kesinlikle fayda etmeyeceğini bilmeleri gerekmektedir. Bu konuda insanları her zaman uyaran medyumlar özellikle etkilerin ortaya çıkmasından sonra da mutlaka erkeklerin durumlarını takip etmelidirler. Bu sebeple etkili adet kanı büyüsü yapan medyumlardan başka hiç kimseye güvenmemek ve ciddi bir araştırma yapmak gerekir.

2 Yorumlar

  1. medyum armağan hoca

    Selamlar ben bizim başımıza gelen olayları anlatmak istiyorum. Ablamın eşi bir firmada genel müdür olmuştu ve kısa bir süre önce fakat terfi aldıktan sonra eniştem de bazı değişimler olmaya başlamıştı. Biz ilk başta ne olduğunu anlayamasak da sonradan eniştemin ablamı aldattığını öğrendik. Hem de şirketteki asistanıyla birlikte biz bu durumu öğrenince yapma etme böyle şeyler bizlere göre değil desek de vazgeçiremedik. En son ablam da boşanma aşamasına kadar gitti ve ablam uzun yıllar sonra evliliğini bitirmek hiç istemiyordu. Bende ablama bir hoca bulalım ve gereken neyse yapalım yuvanı dağıtma sen bana güven bir kaç haftada tamamen çözeriz bu durumu dedim. Ablam çaresizlik içinde umudu olmadan bana tamam dedi. Bende medyum armağan hocayı aradım ve durumu anlattım. armağan hoca da önce eniştemi kızdan soğutma büyüsü yaptı. Ardından eniştemi tekrardan ablama aşık etti ve ablama karşı bağlama çalışması yaptı. Eniştem kızdan soğuduktan sonra 13 gün sonrasında ablama yeniden aşık oldu ve ablama çok bağlandı. Şimdi gül gibi geçiniyorlar ve hiçbir sorunları bile yoktu. Çok şükür bu dertten de kurtulduk…

  2. Zilan sezgin

    benim 4 yıllık bir ilişkim vardı sevdiğim adam hiç bir şekilde bana değer vermezdi sürekli olarak cinsellik amaçlı yaklaşırdı bana işini bitirdikten sonra da farklı bir kişiliğe bürünürdü. Sevdiğim için her türlü zorluğa katlandım kimse için yapmadığım şeyleri sevdiğim adam için yaptım ama olmadı elimde tutamadım yaranamadım beni terk edip gitti. Bir çok medyumla çalıştım ama sonuç alamadım olan zamanıma ve parama oldu öylece olduğum gibi kalakaldım ortada. Bu yaşadıklarım bana bir tecrübe kazandırdı ve gerçek medyum aramaya başladım gerçek medyum kimler diye arama yaptım bir çok yerde medyum edis hocaya rastlayıp durdum. Herkes o kadar memnun kalmış ki sonuç alan herkes mutluluğunu paylaşmıştı ve tavsiye ediyorlardı. Bende bu tavsiyeler üzerine kendisini aradım durumu izah ettim adet kanı büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim ertesi gün kendisine ödememi yaptım ve işlemlere başladık. 14 günün sonunda sevdiğim adama tekrardan bana geri döndü beni deliler gibi seviyor benden başkasını gözü görmüyor adamın. Böyle bir mutluluğa ve sevince sahip oldum medyum edis hocanın sayesinde. Medyum edis hocayı tavsiyeler üzerine buldum çalıştım çalışmak isteyenler olursa gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Numarası 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.