Ana sayfa / medyum / Aşk büyüsü nasıl etki eder

Aşk büyüsü nasıl etki eder

Aşk büyüsü nasıl etki ederAşk büyüleri en çok yapılan manevi işlemlerden biri olduğu için insanlar genellikle bu işlemler hakkında bilgi sahibi olduklarını düşünmektedirler. Özellikle kısa zaman içinde istenen sonucu vermesi sebebi ile sevdikleri insanları aşık etme konusunda sorun yaşayan kişiler çoğu zaman bu işlemler ile sonuca gitmek istemektedirler. Ancak bu işlemler hakkında tam olarak bilgileri olmayan kişiler öncelikle aşk büyüsü nasıl etki eder veya benzeri soruların yanıtlarını bilmek istemektedirler. Medyumlar bu işlemleri yaparken genellikle risk içermeyen ve aynı zamanda kesin sonuç veren teknikleri kullanmaya özen göstermektedirler. Çoğu zaman özel muskalar ile yapılmakta olan bu işlemler de aynı zamanda insanların resimleri veya kendilerine ait olan özel eşyaları da kullanılabilmektedir. Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler genellikle düşünce ve davranış olarak ciddi değişimler göstermektedirler.

Kendilerini seven kişilere karşı kısa zaman içinde çok ciddi şekilde yakınlık duymaya başlayan insanlar aynı zamanda yaşadıkları bu değişimlere neden olan şeyin aslında bir büyü işlemi olduğunu da anlayamamaktadırlar. Bu tarz bir işlem yaptırmak isteyen kişiler her zaman sabırlı bir şekilde beklemeleri gerektiğini bilmeli ve aynı zamanda kesin sonuç alamayacaklarını da bilmeleri gerekmektedir. Özellikle enerjileri yüksek olan veya farklı bir işlemin etkisinde olan kişiler genellikle kolay kolay etki altına alınamamaktadırlar. Bu sebeple insanlar her zaman için medyumların verecekleri bilgiler ile hareket etmeleri gerektiğini de bilmelidirler. Aşk büyüsü nasıl etki eder, ne kadar zaman içinde etki gösterir veya bu etkiler ne kadar sürer gibi konular hakkında sık sık sorular alan medyumlar da insanları bilgilendirmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Aynı zamanda bu işlemlerin kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapılmaması ve aynı zamanda risk içermeyen tekniklerin kullanılması gerekmektedir.

2 Yorumlar

  1. Funda aşk büyüsü etkileri

    Selamlar öncelikle bende daha önce edis hoca ile çalıştığım için onun bu çalışmasını sizlerle paylaşmak istedim. Ben bundan 1 sene kadar önce başıma gelen bir olaydan ötürü İnternet üzerinden edis hoca ile karşılaştım ve onun yorumları sonuçları beni ikna edince kendisiyle telefonda görüşmeye başladım. Daha sonrasında bu süreçte benim kocam benden soğuduğunu ve zamanla nefret ettiğini söylemeye başlamıştı. Bunu bende edis hoca ile görüşüp konuştum ve edis hocamda sağ olsun benim eşim için aşk büyüsü yapacağını ve gerçekten etkili bir büyü olacağı içinde yakında sonuçlarını gösterir sende fark edersin demişti. Bu sözün üzerine edis hocamla yaklaşık olarak 13 günlük bir çalışmamız oldu ve 13.gün sabahı ise kesin bir sonucu elde ettim. Şimdi sizler gibi bende tereddüt içindeydim ve artık değilim. Artık güveniyorum edis hocaya ve kendi eşimi de bana aşık etti. Şimdi gül gibi geçiniyoruz ne kavga var ne gürültü kocam eskisinden çok daha iyi oldu bana karşı. Demek ki böyle yapmak gerekiyormuş. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

    • yasemin dağlı

      edis hoca size bir şey gönderiyor mu ? çalışma sürecinde ne zaman aradınız ? belirli bir saat veriyor mu size aramanız için ben rahmani çalıştım sanırsam sonuç alamadım ve beni engellediler korkuyorum edis hocadan da sonuç alamazsam ne olacak bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir