Ana sayfa / medyum / Aşk vefki yapılan kişi ne hisseder

Aşk vefki yapılan kişi ne hisseder

Aşk Vefki Nedir?

Aşk vefki yapılan kişi ne hissederİçinde insanın olduğu hiçbir işin kolay olmadığı gibi insanların birbirleriyle ilişkileri de hiçbir zaman kolay olmamıştır. Zaman zaman çıkmaza düşülebilir, çaresiz durumda kalınabilir. Bu çaresizlik kendini en çok evli ya da sevgili çiftler arasında gösterir. Yolunda giden ilişkiler kimi zaman ters gitmeye başlar ve aradaki bağlar gittikçe incelir. Başta karşınızdaki kişiyle iletişim kurarak bağı tekrar düzeltmek isteseniz de her zaman başarılı olamayabilirsiniz. Bu durumda aşk vefki yaptırmak son çareniz olabilir. Aşk vefki yapılan kişi ne hisseder diye soracak olursanız da onun açısından sıra dışı bir durum olmayıp size kendini daha yakın hissedecektir.
Karşılık alınamayan ve ulaşılamayan ilişkiler adına kullanılan bu yöntem size yardım edebilir. Sevgiliniz ya evliyseniz eşinizin olması fark etmez. Aşk vefkinin çok kez evlilikleri ve ilişkileri kurtardığı görülmüştür. Bir ilişki ya da evlilik kopma noktasındayken dahi aşk vefki yaptırılarak kurtarılabilir.

Vefk yapılıp hazırlandıktan sonra işin geri kalanı size düşmektedir. Yapılan vefkin tesir etmesi ve etkisini kaybetmemesi için evin içinde ya da giysilerin içinde tutulması gerekir. Şayet yapabiliyorsanız vefki yiyecek ve içeceklerin içinde de kullanabilirsiniz, bu durum vefkin etkisini arttıracağı gibi tesir süresini de kısaltacaktır. Saklama konusunda başarılı olduğunuz takdirde kısa süre içerisinde vefk etki edecek ve ilişkinizde olumlu etkilerini göreceksiniz.

Aşk vefkinin yapılması kolay olmadığı gibi vefki yapacak medyumun ya da hocanın çok iyi seçilmesi gerekir. Deneyimsiz ya da bilinçsiz kişilerin yapacağı vefkler etki etmeyecektir. Vefki yapacak hocanın birtakım şeyleri bilmesi gerekir. Bunlardan başı çekenleri şunlardır:

Vefk yazacak hocanın Arapçaya son derece hakim olması, kendi dili kadar iyi bilmesi gerekir. Sözlü dualardan olmayan vefk, yazılmaya ihtiyaç duyan bir büyüdür ve bundan dolayı Arapçayı iyi bilmek şarttır. Bundan dolayı Arapçası iyi olan hocalar tercih edilmelidir. Aksi takdirde yanlış yazılan vefk istediğiniz etkiyi vermeyeceği gibi başka sonuçlar da doğurabilir. Deneyimli medyum ya da hoca tercihi bundan dolayı gereklidir.

Havas ilmi vefk yapmanın unsurlarından biridir. Bu yüzden vefki yapacak olan hocanın havas ilminin inceliklerini anlaması, buna uygun vefkler hazırlayabilmesi gereklidir. Havas ilmini açıklamak gerekirse nesneleri aracı kılarak harf, kelime ve dualarla onların sırlı yanlarını ortaya çıkarmaktır. Sırlı yanlardan kasıt ise başka boyutlardan ya da gaipten varlıklarla iletişim kurmak, onlar üzerinde etki elde etmektir.

Kur’an-ı Kerim’i çok iyi bilmesi en önemli şartlardan biridir. Kur’an-ı Kerim’deki tüm sure ve ayetlere hakim olmalı, gerektiği yerde ezbere bilmelidir. Kuran’a hakim olmayan hocaların yaptığı vefk kimi zaman etkili olmayabilir.
Vefk yapılırken kişiye özel yapıldığı gibi ebced hesabına da ihtiyaç duyulur. Ebced hesabı Arapçaya özgü bir hesap türüdür ve alfabe üzerinden yapılır. Bundan dolayı deneyimsiz hocalar ebced hesabını yapamayacağından dolayı yaptıkları vefkin çoğu zaman bir hükmü yoktur.

Aşk Vefki Nasıl Yapılır?

Vefk yapma, hazırlanmasında hocanın çok etkili olduğu işlerden biridir. Kuran’da bulunan sure ve ayetlerden yararlanılan vefkte kullanılan bazı sureler şunlardır:
Fatiha Suresi
İhlas Suresi
Bakara Suresi
Ayet-el Kürsi
İçerisinde kullanılan yazıların Kuran-ı Kerim’den gelmesinden dolayı aşk vefki yapılan kişi ne hisseder büyü arasında sayılmamakta, günah kabul edilmediği düşünülmektedir. Yapılış amacında kimsenin aleyhi düşünülmediği için ortada bir haksızlık ya da art niyet bulunmamaktadır. Aşk vefki yine yapan hocanın bilincine ve ustalığına bağlı olarak bir hafta içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Ancak vefkin etki etmesinde hoca kadar sizin de etkiniz vardır. Vefki iyi yerde saklamalı ve manevi olarak etki edeceğine inanmalısınız.

Bir Yorum

  1. aşk vefki yaptıranlar

    benim eşim beni ortağının karısıyla aldattı bu olanlar ortaya çıkınca beni terk edip ortağının karısıyla birlikte yaşamaya başladılar günler geçti aylar geçti ne arıyor ne soruyordu çocuklarla bile görüşmüyordu bizi hiç bir şekilde istemiyordu tabi bu olanlar karşısında yıkılmıştım maddi sıkıntılarımız bir yandan sorunlar bir yandan benim yaşadıklarım bir yandan derken hazmedemedim bu olanları. İnternet üzerinden gerçek medyum kimler diye araştırdım medyum edis hocayı buldum kendisi gerçekten çok iyi bir hoca yaklaşımı olsun ilgilenmesi olsun her ne zaman arasam sağ olsun derdimi dinleyip bana nasihat verdi. Eşimle ilgili sorunumuz için geri getirme ve bağlama büyüsü yaptı bizlere kısa süre içerisinde eşim aramaya başladı pişman olduğunu ve geri dönmek istediğini söylemeye başladı. Edis hocanın yaptığı büyülerin etkisiyle eşim bana pişman halde geri dönüp bana bağlandı medyum edis hocayı herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.