Ana sayfa / medyum / Ayırma büyüsü nasıl etki eder

Ayırma büyüsü nasıl etki eder

Ayırma büyüsü nasıl etki ederAyırma büyüsü nasıl etki eder ; Ayırma büyüsü işlemleri insanlara zarar vermeden sadece düşüncelerinde ve davranışlarında değişimler gösteren önemli işlemlerdir. Bu işlemler hakkında kısa bir araştırma yapan kişiler edindikleri bilgiler ile çok daha rahat bir şekilde hareket edebilmektedirler. İnsanların partnerlerine karşı olan tüm sevgilerini ve ilgilerini kısa zaman içinde yok etmekte olan bu işlemler sebebi ile bugüne kadar birçok ilişkinin bittiğini herkes bilmektedir. Deneyimli medyumlar için her zaman kolay olan bu işlemlerden korunabilmek için mutlaka manevi korunma işlemlerinden yardım almak gerekmektedir. Birçok kişinin etkisi altına girdiği ve kesinlikle bunun farkına varamadıkları bu işlemler de insanların isimlerinin yazılı olduğu özel muskalar kullanabilen medyumlar aynı zamanda nurani varlıkları insanların üzerlerine musallat ederek de istedikleri sonucu alabilmektedirler.

Bu tarz işlemlerin etki süreleri hakkında net bir bilgi olmadığı için insanlar kesinlikle çok dikkatli olmalı ve aynı zamanda sabır göstermeleri gerektiğini de bilmelidirler. Çok eski bir geçmişi olan bu işlemlerin etkilerine giren kişiler sadece manevi anlamda etkilenmekte ve partnerlerine karşı olan düşünceleri tamamen değişmektedir. Genellikle kötü amaçlar ile yapılan bu işlemler ile istenen herkesin düşünceleri kolay bir şekilde etki altına alınabilmekte ve bu sayede ilişkiler kolay bir şekilde bitirilebilmektedir.

Özellikle ilişkilerin bitmesin de isimleri geçmediği için çoğu zaman amaçlarına bu işlemler ile ulaşmak isteyen insanlar güvenilir bir medyum yardımı ile kısa zaman içinde sonuç alacaklarını da bilmektedirler. Son derece ciddi işlemler olması sebebi ile resmi medyumlardan başka kimseye güvenilmemesi gereken bu işlemler de kimi zaman insanların mutsuz olacakları ilişkileri bitirmekte amaçlanabilmektedir. Bu sebeple insanlar ayırma büyüsü nasıl etki eder veya bu işlemler hakkında kimlerden yardım almak gerekmektedir gibi soruların yanıtları için sürekli olarak farklı alanlar da araştırmalar yapmaktadırlar.

2 Yorumlar

  1. Şükriye ayırma soğutma büyüsü yapan medyum

    Arkadaşlar eşim bir kadınla beraber oldu ve beni aldatmaya devam etti. Bunun üzerine çok kötü tartıştık ve eşim evi terk etti. O kadınla birlikte yaşamaya başladılar. Bende bu konu üzerinde gerçekten etkili ve uzman bir medyum tarafından yardım almaya kararlıydım. Bir süre sonra yaptığım araştırmalar sonucunda medyum edis hocayı tercih ettim. Tercih etmemdeki sebep ise yorumları ve verdiği sonuçlar beni ikna etmeye yaramıştı. Aradım kendisini ve durumu anlattım. Bana bakımlar yaptı ve daha sonrasında ise çalışmalara başladı. Eşimi ve kadını bir birinden soğutmak için çalışmalar yapacağı ve daha sonrasında ise bana tekrardan aşık edeceğini söyledi. Yaklaşık olarak 11 gün süren bir çalışmaydı ama mutlaka kesin sonuç alacağımdan emindim bu konuda hiç şüphem yoktu açıkçası. 12. gün de duyduğuma göre eşimin kadın ile arası bozulduğunu ve Eşimin erkekliği dahi bağlanmıştı. Bunun üzerine bana geri dönmek istiyordu ve o kadın ile bir daha görüşmeyeceğini her şey için söz vereceğini beni asla terk etmeyeceğini söylemeye başladı ve beni kandırdı güzel sözlerle daha sonrasında öğrendiğim kadarıyla bir tek bana karşı işlev yapıyordu erkekliği başka kadınlara karşı işlevsizdi. Bunu edis hocanın yapması benim için çok daha güzel olmuştu. Şimdi ben ne zaman istersem o her şeyi yapmaya başlıyor. Bütün ipler benim elimde artık.. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

    • Gönül kaplan

      Şükriye bacım kaç gündür düşünüyorum kocam beni aldattı 3 çocuk ile ortada kaldım ne yapacağımı bilemiyorum gerçekten kocamdan boşanmalı mıyım yoksa onu geri mi getirmeliyim sizce bu konuda edis hoca bana yardımcı olur mu kararsızım ne olur bana biraz akıl verin allah rızası için?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.