Ana sayfa / medyum / Ayırma soğutma büyüsü

Ayırma soğutma büyüsü

Ayırma soğutma büyüsüİnsanlar kimi zaman partnerlerini çok sevmelerine ve kendileri ile çok mutlu olmalarına rağmen kimi zaman kendilerinden beklenmedik anda ayrılma kararı alabilmektedirler. Sadece partnerlerini değil aynı zamanda çevrelerinde ki kişileri de şaşkınlık içinde bırakabilen bu kararların arkasında ne olduğunu anlamak ise genellikle mümkün olmayabilmektedir. Eğer ortada çok ciddi bir sorun yoksa genellikle buna neden olan şeyin manevi bir etki olduğunu bilmek gerekmektedir. Özellikle o kişileri etki altına almak için yapılmış olan güçlü bir ayırma soğutma büyüsü kısa zaman içinde insanların tüm düşüncelerini kalıcı olarak değiştirebilmektedir. Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemler de amaç insanların partnerlerine karşı olan tüm bağlarını kısa zaman içinde yok etmek ve kendilerini ayırmaktır. Bunu sağlamak için kullanılacak olan birçok farklı teknik veya nesne bulunabilmektedir. Aynı zamanda bu işlemler yapılırken sürekli olarak bazı özel dualar okunmakta ve insanların isimleri de sürekli olarak anılmaktadır. Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler kısa zaman içinde çok sevdikleri partnerlerine karşı olan bağlarını tamamen kaybetmekte ve en kısa zaman içinde kendilerinden ayrılabilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Son derece ciddi ve güçlü bir işlem olması sebebi ile bu işlemleri yapacak olan kişiler kısa zaman içinde sonuç alacaklarını bilmektedirler.

Yapılan işlemler hakkında araştırma yapmadan kesinlikle harekete geçmemek gerekmektedir. Kimi zaman aceleden medyum seçimlerine dikkat etmeyen kişiler sahte medyumların tuzaklarına düşmekte ve çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Bu işlemler yapılırken genellikle insanların isimlerinin de yer aldığı özel muskalar hazırlayan medyumlar daha sonra okudukları özel dualar ile gerekli olan enerjilerin harekete geçmesini sağlamaktadırlar. Genellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile tanınmakta olan bu işlemler bugüne kadar birçok kişinin hayatına kalıcı etkiler de bulunmuş ve aynı zamanda insanlara zarar vermeden sadece düşüncelerinin değişmesini sağlamışlardır. Bu işlemler de okunan duaların mutlaka doğru seçilmesi ve aynı zamanda doğru zamanlar da okunması gerekmektedir. Bu tarz işlemler de yapılacak olan her türlü hata insanların daha önce hiç yaşamadıkları sorunlar yaşamalarına neden olabilmektedir. Bilindiği gibi bu işlemler kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapılabilmektedir. Örneğin sevmediği bir kişinin mutlu giden ilişkisini bitirmek ve kendisini bu şekilde mutsuz etmek isteyen bir kişi ayırma soğutma büyüsü  işlemleri ile bu amacına kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Aynı zamanda çocuklarının mutsuz olacağını düşündükleri bir ilişkiyi bitirmek isteyen aileler de yine bu işlemler ile kendisini bu ilişkiden kurtarabilmekte ve kısa zaman içinde istedikleri sonucu alabilmektedirler.

Dünyanın her yerinde yapılmakta olan bu işlemler çok dikkatli bir şekilde yapılmalı ve aynı zamanda kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket edilmemesi gerekmektedir. İsteyen herkesin yaptırabileceği bu işlemler de deneyimli medyumlar tarafından yapıldığı zaman etki altına alınan kişiler kesinlikle risk altına girmedikleri gibi aynı zamanda ortaya çıkan sonuçlar da genellikle beklentileri tam olarak karşılayabilmektedir. Son derece önemli ve aynı zamanda risksiz olan bu işlemlerin en önemli yanı ise kısa zaman içinde insanların düşncelerine kalıcı olarak değişimler göstermesi ve insanların da kesinlikle bunu hissetmemeleridir. Bugüne kadar birçok ilişkinin bitmesine neden olan bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler insanlara sadece psikolojik olarak etki göstermekte ve aynı zamanda bu etkiler genellikle kalıcı olduğu için istenen sonuç kısa zaman içinde ortaya çıkabilmektedir. Çok eski bir geçmişi olan ayırma soğutma büyüsü  işlemlerin de muska dışında kimi zaman nurani varlıkların doğru teknikler ile insanların üzerine musallat edildikleri teknikler de kullanılabilmektedir. Ancak bu tarz tekniklerin kullanılabilmesi için çok dikkatli olmak ve yeterli deneyime sahip olmadan kesinlikle harekete geçmemek gerekmektedir.

Özellikle nurani varlıkların kontrolünün nasıl yapılacağı veya kontrolden çıkmaları halinde nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgileri olmayan kişiler mutlaka bu işlemlerden uzak durmaya çalışmalıdırlar. Yapılan tüm uyarılara rağmen halen birçok kişi bu işlemleri bilinçsiz bir şekilde yapmakta ve hem kendilerini hem de etki altına almak istedikleri kişileri çok ciddi risklerin altına atmaktadırlar. Bilindiği gibi manevi enerjiler hakkında istenen şekilde işlem yapabilmek için öncelikle farklı ilim dalları veya dinler hakkında çok ciddi bir araştırma yapmak gerekmektedir. Bu sebeple bu alanda işlem yapacak olan kişiler çok uzun zaman boyunca kendilerini geliştirmek için çok farklı alanlar da çalışmalar yapmaktadırlar. Deneyimli medyumlar için son derece kolay olan bu işlemler özellikle insanların düşüncelerin de meydana getirdikleri kalıcı değişimler sebebi ile her zaman insanların ilgilerini çekmektedir. Aynı zamanda bu işlemlerin etkileri hakkında bilgileri olan birçok kişi de hem kendilerini hem de yaşadıkları mutlu ilişkileri koruma altına alabilmek için manevi koruna işlemlerini denemektedirler. Özel olarak yapılan manevi korunma muskalarını üzerlerinde taşıyan veya yaşadıkları yerlere gizleyen kişiler istedikleri manevi korunma sonuçlarını bu şekilde alabilmektedirler. İnsanlar bu tarz işlemler de acil bir şekilde sonuç almak istedikleri zaman medyum seçimlerine gerekli önemi vermedikleri için çok ciddi sorunlar yaşayabilmektedirler. Ancak bu herkes için çok ciddi risklerin ortaya çıkması anlamına gelmektedir.

Özellikle ayırma soğutma büyüsü talebi alan deneyimli bir medyum bu işlemlere başlamadan önce mutlaka bakım çalışması yapmaktadır. Bu sayede insanların farklı bir enerji altında olup olmadığını anlamak ve aynı zamanda gerekli işlemlerin istenen sonucu verip vermeyeceğini bilmek mümkün olmaktadır. Günümüzde birçok medyum bu işlemler hakkında talep aldıkları zaman sahip oldukları deneyimleri sonuna kadar kullanmakta ve istenen sonucu kolay bir şekilde alabilmektedirler. Yüzlerce yıldan bu yana insanların hayatında olan bu işlemler hakkında kendilerini tam olarak geliştirmemiş olan kişiler kesinlikle manevi enerjileri harekete geçirecek olan işlemler yapmamalıdırlar. İnsanların her zaman yoğun bir şekilde ilgi gösterdikleri bu işlemler hakkında birçok farklı alanda doğru bilgiler bulunabilmektedir. Bu bilgiler her zaman için insanların ilgilerini bu alana çekmekte ve aynı zamanda ayırma soğutma büyüsü  veya benzeri işlemler hakkında başarılı bir şekilde işlem yapan kişiler ile tanışmak istemelerine neden olmaktadır. Bilindiği gibi en basit büyü işlemlerinde dahi kesinlikle hata payı bulunmamaktadır. Bu sebeple insanlar çok dikkatli olmalı ve yapacakları işlemlerin gerçekten de istedikleri sonucu alıp almayacağını bilmelidirler. Ayırma soğutma büyüsü işlemleri de genellikle risksiz bir işlem olarak gösterilmekte ve bu sebeple insanlar bu işlemler için medyum arayışına girdikleri zaman duruma gerekli önemi vermemektedirler. İki kişinin ayrılması ve birbirlerinden kısa zaman için soğumaları genellikle medyumların yapacakları özel işlemler ile çok kolay olabilmektedir.

Özellikle kendilerini koruma altına almak için manevi korunma işlemlerini kullanmayan veya kişisel enerjileri düşük olan kişiler kısa zaman içinde bu işlemlerin etkilerine girmekte ve çok sevdikleri partnerlerinden uzaklaşmaya başlamaktadırlar. Çok eski zamanlardan bu yana yapılmış olan bu işlemler de riskli tekniklerin kullanılmasına gerek olmaması sebebi ile insanlar genellikle gönül rahatlığı ile medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Son derece önemli ve aynı zamanda ciddi işlemler olan ayırma soğutma büyüsü  işlemleri hakkında yapılacak olan en ufak bir hata dahi insanların hayatlarına çok ciddi zararlar verebilmektedir. Bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler öncelikle başarılı medyumların kapılarını çalmalı ve bu kişilere ulaşabilmek için nelere dikkat etmeleri gerektiğini de net olarak bilmelidirler. Bilindiği gibi yapılması çok zor olan bu işlemler hakkında eğitim veren bir okul bulunmamaktadır. Bu sebeple medyum olup bu tarz işlemler yapmak isteyen bir kişi çok uzun zaman boyunca kendisini geliştirip belli bir seviyeye gelebilmek için birçok konu hakkında yeterli seviye de bilgiye sahip olmalıdır. Hangi amaçla olursa olsun bir manevi enerjiyi harekete geçirmek ve aynı zamanda doğru bir şekilde yönetebilmek ancak çok deneyimli bir medyumun yapabileceği önemli bir işlemdir. Bu sebeple insanlar kesinlikle çalıştıkları kişilerin kendileri için doğru seçim olup olmadığını anlamak için o kişiler hakkında çok ciddi bir şekilde araştırma yapmalıdırlar. Bu işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar genellikle bir sıkıntı yaşamamakta ve kendilerini etki altına alan bir  büyü enerjisi olduğunu anlayamamaktadırlar.

Eğer çok mutlu giden bir ilişkileri olmasına rağmen sevdikleri kişilerin kendilerinden sebepsiz bir şekilde uzaklaşmasına anlam veremeyen bir kişi varsa yapılacak en doğru iş deneyimli bir medyum bulmak ve kendisinden bakım çalışması hakkında yardım almak olacaktır. Bu işlemler insanların üzerlerinde ne tür bir enerji olduğunu anlamak için çok önemlidir. Bu sayede insanlar kendilerini etkilemek için yapılan ayırma soğutma büyüsü  işlemlerinin etkilerini yok edebilmek için en kısa zaman içinde büyü bozma işlemi yaptırabilmekte ve ilişkilerini de kurtarabilmektedirler. Birçok kişi bu işlemler hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadıkları için çok ciddi sorunlar yaşamakta ve aynı zamanda ortaya çıkan sonuçlar da genellikle insanların bekledikleri gibi olmamaktadır. Eğer bu enerjiler ortaya çıkmış ve insanları kontrol altına almış ise o zaman insanların yapacakları tek şey büyü bozma işlemleri hakkında yardım almak olacaktır. Bunun dışında tek kurtuluş yolu işlemleri yaptıran kişilerin bu durumdan vazgeçmesi ve büyünün etkilerini yok etmek için çalışmaları yaptırmasıdır. Birçok kişinin bu işlemler sebebi ile mutlu giden ilişkilerine nokta koyduklarını belirten uzmanlar partnerlerin birbirlerine karşı yaşadıkları soğumaların maalesef kalıcı olduğunu belirtmektedirler.

Manevi enerjiler hakkında bilgileri olan kişiler genellikle bu işlemlerin kendileri için yapılmasını istememekte ve bu sebeple sürekli olarak kendilerini manevi anlamda koruma altına alacak olan muska veya vefk işlemleri hakkında çalışmalar yapmaktadırlar. Eğer bu işlemler doğru bir şekilde uygulanırsa o zaman insanların herhangi bir büyü işlemi ile etki altına alınması son derece zor olmaktadır. Herkesin kısa zaman içinde sonuç almak istedikleri bu işlemler özellikle deneyimli medyumların özel işlemleri ile yapılması gerekmektedir. Ayırma soğutma büyüsü  işlemleri her ne kadar risk içermeyen basit işlemler olarak görülse bile yine de insanların bu işlemleri denemeye karar vermeden önce çok iyi düşünmeleri ve en doğru teknikler ile işlemleri yapmaları gerekmektedir. Birçok kişi medyum seçimleri konusunda bilgi sahibi olmadıkları için daha önce bu işlemleri yaptıran ve istedikleri sonucu alan kişilerden medyum önerileri almak istemektedirler. Bu uzmanların da her zaman önerdikleri ve kesinlikle ihmal edilmemesini önerdikleri bir harekettir. Ortaya çıkan enerjilerin doğru bir şekilde yönetilmesi son derece önemlidir. Bu deneyime sahip olmayan bir kişi kesinlikle bu tarz işlemler yapmamalı ve bu işlemleri kesinlikle kulaktan dolma bilgiler ile yapmamalıdır. Çünkü bu işlemler kesinlikle riske edilmemesi ve hafife alınmaması gereken işlemlerdir. Birçok kişi insanların birbirlerinden soğumalarını sağlamak için kullanacakları teknikler hakkında araştırma yaparken genellikle önceliği medyum seçimlerine vermektedirler.

Bilindiği gibi bu alanda başarılı olmak çok zordur ve başarılı medyumların sayıları da her zaman çok az olmuştur. Bu sebeple insanlar kimi zaman medyumlara ulaşmak için zaman kaybetmek yerine bu işlemleri tek başlarına da yapabileceklerini düşünmekte ve kulaktan dolma bilgiler ile büyü işlemleri yapmaya çalışabilmektedirler. Uzmanlar bu durumu kesinlikle önermemekte ve her zaman için işinin ehli olan kişiler ile çalışılmasını önermektedirler. Ayırma soğutma büyüsü işlemlerin etkilerine giren kişiler genellikle fiziki olarak bir şey hissetmemektedirler. Ancak manevi anlamda bir baskı olduğu uzmanlar tarafından söylenmektedir. Partnerlerini çok sevmelerine rağmen bu işlemlerin etkileri ile kısa zaman içinde kendilerinden ayrılma isteği duymaya başlayan insanlar bu durumu kesinlikle normal karşılamakta ve aynı zamanda çevrelerinde ki insanlar da bu ayrılık kararında bir anormallik görmemektedirler. Bu sebeple insanlar isimlerinin de geçmemesi sebebi ile bu işlemleri kullanmak istedikleri zaman genelikle bir risk görmemektedirler. Medyumlar kullandıkları tüm teknikler de öncelikle insanların zarar görmemelerini ve aynı zamanda risk altına girmemelerini hedeflemektedirler. Eğer işlemler zamanında ve doğru teknikler ile yapılırsa mutlaka istenen sonucu vereceğini belirten uzmanlar özellikle bu işlemleri resmi olarak yapan kişilerin seçilmesini önermektedirler. Çünkü medyumluk mesleği günümüzde artık resmi olarak yapılmakta ve insanlar bu kişilerden yardım almak istedikleri zaman öncelikle kendilerini kanıtlamış olan kişilerin kapılarını çalmak istemektedirler.

İstenen herkesin kolay bir şekilde etki altına alındığı bu işlemler sırasında her adımda insanların isimleri de anılmalıdır. Aynı zamanda okunacak olan duaların nasıl bir sistem ile veya hangi zaman aralıklarında okunması gerektiği de son derece önemlidir. Bu konu hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olan kişiler kısa zaman içinde insanların beklentilerini tam olarak karşılayan işlemler yapabilmektedir. Eğer insanlar kısa zaman içinde kendilerini etkilemek için yapılmış olan bu işlemlerin varlığı hakkında net bir şekilde karar verip en kısa zaman içinde büyü bozma işlemleri hakkında çalışmalar yaparlarsa o zaman ilişkilerini kurtarmak için bir yol olabilir. Aksi takdirde ayırma soğutma büyüsü ile biten bir ilişkinin kurtarılması son derece zor olacaktır. Bu sebeple insanlar kesinlikle risk almamalı ve her zaman için bu tarz durumlar hakkında neler yapmaları gerektiğini de bilmelidirler. Bu işlemleri yapan kişiler kadar aynı zamanda yaptıran kişilerin de gerekli deneyime veya bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Özellikle kendilerine verilen bilgilerin dışına çıkmamaları gerektiğini bilmeleri ve aynı zamanda yaşanan sorunlar da ne yapmaları gerektiği hakkında deneyim sahibi olmaları insanların kısa zaman içinde yaşadıkları her türlü sorunu aşabilmeleri anlamına gelmektedir.

İnsanların kolay bir şekilde etki altına alındıkları bu işlemler özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları sonuçlar ile tanınmaktadır. Dünya genelinde çok sık yapıldıkları bilinen bu işlemler hakkında yeteri kadar bilgi ve birikime sahip olan kişiler özellikle risk içermeyen teknikler ile insanların beklentilerini karşılamakta ve kısa zaman içinde istenen sonucu alabilmektedirler. Bu işlemlerin sonuçlarının ne kadar süre içinde ortaya çıkacağını bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple insanlar kimi zaman tahmin ettiklerinden daha uzun zaman boyunca istedikleri sonucu beklemek zorunda kalabilmektedirler. Bu gibi durumlar da karamsarlığa kapılmak yerine aynı medyumların kapılarını çalmak ve durumu kendilerine tam olarak anlatmak gerekmektedir. Bu sayede kısa zaman içinde istenen sonuçlar alınabilmekte ve gereksiz yere riskler alınmamış olmaktadır.

2 Yorumlar

  1. Zübeyde Ayırma büyüsü yapan medyum

    Selam beni ailem zorla evlendirmek istiyorlardı. Benden yaşça büyük babam yaşımda bir adam ile para karşılığında zorla evlendirmeye kalkıştılar. bende evden kaçmaya kararlıydım fakat önce nasıl bir şey yapmam gerekiyor onuda bilemiyordum. Daha sonrasında kız arkadaşım ile konuştum yardım istedim ama bana yardım edemeyeceğini söyledi. Bende bir başıma öyle evde kaldım kara kara ne yapacağım konusunda düşünmeye başladım. Daha sonrasında ise bir şeylere bakarken İnternet üzerinde medyum hocalarına denk geldim ve bir çok insan medyumlardan yardım alarak sonuç aldıklarını ve daha sonrasında ise bunların sayesinde kesin bir sonuç aldıklarını söylemişler. Bende bu medyumu görünce kendisiyle iletişime geçmeye çalıştım. Edis hocadan bu durum için bir şeyler yapmasını ve ben evlenmek istemediğimi söyledim. Edis hoca da bu durumda önce ailemi ikna edeceklerini daha sonrasında ise diğer adamı benden soğutarak uzaklaştıracağını söyledi. Bunun üzerine yapılan etkili papaz büyüsü çalışmaları 13 gün sürdü ve 13 günün sonunda ailem beni adama vermek istemiyordu ve adamda beni almak istemiyordu. Kendisi benden nefret ediyor ve yanımda bile durmaya tenezzül edemiyordu. Bu durumun üzerine ailem yaptıkları hatanın farkına vardılar ama çok geç olmadan bir daha böyle şeyler yaşanmasına izin vermedim. Asla ailem beni böyle bir şey ile bir daha karşı karşıya koymadılar çok şükür. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

    • gülşen toz

      Mrb ben gerçekten çok magdurum kocamın annesi benim boşanmamı istiyor kocamdan ne yapacağımı bilemiyorum bu konuda edis beyden yardım istesem beni kurtarabilir mi ? Zübeyde ne olur bir akıl ver bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.