Ana sayfa / medyum / Ayırma vefki nasıl yapılır

Ayırma vefki nasıl yapılır

Ayırma Vefki Nasıl Yapılır?

Ayırma vefki nasıl yapılır, bu işlemler ile mutlu bir ilişki bitirilebilir mi veya bu işlemler gerçekten de etkili mi gibi soruları olan kişiler mutlaka deneyimli hocalardan yanıtlar almalıdırlar. Bu özel işlemleri her hoca yapamadığı gibi herkesten de bilgi alınamaz. Çünkü vefk işlemleri çok eski zamanlardan bu yana hocaları en çok zorlayan işlemlerdir. Kendine has çok özel ve çok karmaşık teknikleri olan bu işlemlerin doğru yapılabilmesi için öncelikle bir çizim yapılması ve bu çizimlerin doğru bilgiler ile doldurulması gerekir. Daha sonra ise okunacak özel sözler ile işlemler desteklenir.

Ayırma Vefki Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Gerçek ve deneyimli hocaların yaptıkları ayırma vefki işlemleri genellikle aynı hafta içinde belirtilerini göstermeye başlar. Bu işlemlerden sonra insanlar partnerlerini ne kadar çok severlerse sevsinler artık onlara olan ilgilerini ve sevgilerini kalıcı olarak kaybederler. Vefk işlemlerinden sonuç almak isteyen kişilerin kendilerinin de emek vermeleri gerekir. Çünkü bu işlemler de asıl amaç verilen fiziki emekleri desteklemektir. Aynı zamanda harekete geçen enerjilerin de mutlaka doğru bir şekilde kontrol edilmesi ve yönlendirilmesi gerekir. Eğer işlemleri yapacak olan hocalar bu konu hakkında yeteri kadar bilgi ve birikime sahip değillerse o zaman kesinlikle bilinçsiz işlemler yapmamalıdırlar.

Ayırma Vefki Etkileri Ne Kadar Sürer?

İnsanların yaşadıkları mutlu ve huzurlu birlikteliklere kısa zaman içinde nokta koymalarını sağlamak için yapılan ayırma vefki işlemlerin de etkilerin ne kadar süreceği kesin bilinemez. Ancak eğer insanlar durumun farkına varıp bu etkileri yok edecek işlemler yaptırmazlarsa o zaman etkiler kalıcı olur ve o ilişkiler kalıcı olarak biter. Özellikle vefk veya etkileri hakkında bilgileri olan kişiler yaşadıkları olaylardan sonra bu duruma neden olan şeyin aslında bu tarz bir işlem olduğunu anlayabilirler. Bu sayede kısa zaman içinde gerekli tedbirleri alarak hem kendilerini hem de ilişkilerini kurtarmayı başarabilirler. Ayırma vefki işlemlerinin güçlü etkileri kalıcı olacağı için bu kötü durumu yaşamak istemeyen insanlar zamanında atacakları doğru adımlar ile mutsuz olmaktan kurtulabilirler.

Bir Yorum

  1. iki kişiyi ayırma vefki nasıl yapılır

    Antalya dan yazıyorum adım buket güzel giden evliliğim vardı fakat eşimin hayatında başka bir kadın olduğunu çok uzun zaman sonra öğrendim kendisinden ayrılmak istedim fakat beni öldürmekle tehdit edip çocuğumu göstermeyeceğini söyleyerek beni yanında tutuyordu ailemde olmadığı için mecburen kalıyordum fakat son zamanlarda gözümün önünde kadınlarla buluşması görüşmesi canıma tak etmişti. Yakın arkadaşıma konuyu anlattım kendisi bana medyum edis hocayı tavsiye etti aradım hocayı sorunumu anlattım çaresiz olduğumu dile getirdim bana ayırma ve soğutma büyüsü yaparak eşimi benden kendi rızası ile boşanmasını sağladı Allah razı olsun edis hocadan herkese tavsiye ediyorum edis hocamı 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir