Ana sayfa / medyum / Bağlama vefki

Bağlama vefki

Bağlama Vefki Nedir Nasıl Yapılır

Bağlama vefkiİnsanlar her zaman için sevdikleri kişilerin kendilerine karşı sıcak ve samimi bir tavır içinde olmasını isterler. Bu her yaştan insan için geçerli olan bir durumdur. Ancak birçok kişi bu durumu sağlamak için çok ciddi emekler vermelerine rağmen sonuç alamazlar. Bu da medyumların bağlama vefki işlemleri hakkında sık sık talepler almalarına neden olmaktadır.

Yüzlerce yıldan bu yana farklı manevi işlemler ile amaçlarına ulaşmaya çalışmış olan insanlar özellikle vefk işlemleri hakkında talepler aldıkları zaman zorlanmadıkları gibi bu işlemler de çoğu zaman istedikleri sonuçları almayı başarmışlardır. Tek amacı insanların düşüncelerin de istenen değişimleri sağlamak olan bu işlemlerin sonuç süreleri hakkında kesin bir bilgi verilmemelidir.

Hatta bu işlemler insanları istedikleri amaca kesin olarak ulaştıracak olan işlemler değildir. Bu sebeple insanlar çok dikkatli olmalı ve her zaman dikkatli bir şekilde hareket edip güvenilir medyumların verdikleri bilgilerin dışına çıkmadan hareket etmelidirler. Hazırlanan özel çizimleri üzerlerin de taşıyan insanlar genellikle sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerin ve sevgilerinin artmasını kolay bir şekilde sağlamaktadırlar.

Deneyimli medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman zorlanmazlar ve özellikle risk olmadığı içinde genellikle tereddütte kalmazlar. Hem zor hem de çok karmaşık olmaları sebebi ile medyumları zorlayabilen bu işlemler de beklentilerin karşılanabilmesi için öncelikle deneyim gerekir. Özellikle bağlama vefki gibi beklentilerin büyü olduğu işlemler çok daha dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Bir Yorum

  1. emre çakır

    selamlar olsun herkese benim sorunum sevdiğim bir kız vardı 9 ay beraber olduk birlikte her şey çok güzeldi fakat kız arkadaşımın durumu iyi ve ailesi de varlıklı bir aileydi bu yüzden her istediğini alamıyordum güzel mekanlara gidip oturamıyorduk bu yüzden beni terk edip gitti param yok diye fakat ben çok sevmiştim kendisini onunla bir geleceğimizin olabileceğine inanmıştım bu şekilde olması beni çok yıktı aklımdan çıkarmak istedim her yolu denedim ama olmadı bende büyü işlerine başvurmakta çareyi buldum bağlama vefki yaptırmak istedim çünkü büyü yapmaktan korkarım bazı hocaların yapamadığını ve tersine döndürdüğünü okudum bu yüzden korktum bende bağlama vefki için edis hocayla çalıştım durumumu anlattım benden çok yüksek paralar istemedi ücretini kendisine gönderdim 12 günün sonunda sevdiğim kız çok pişman bir halde bana geri döndü kendisini affetmem için elinden geleni yaptı bu bile beni çok duygulandırdı. Allah razı olsun edis hocam sizden siz bana sevdiğimi verdiniz dünyaları verdiniz hakkınız ödenmez ömür boyu sizin duacınızım hocam herkesinde çalışmasını isterim edis hocayla bu da numarası 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir