Ana sayfa / medyum / büyü bozan medyumlar

büyü bozan medyumlar

Büyü Bozan Medyumlar

Büyü yapım işlemi kadar önemli ve değerli olan diğer şey de büyü bozum işlemidir. Çoğu büyü yapım ritüeli, bozum işlemlerine kıyasla daha kolaydır. Güçlü ve tesirli büyülerin nasıl bozulacağı da eski kadim büyü kitaplarında anlatılmaktadır. Büyü bozan medyumlar bu kitapları okur ve gerekli bilgileri öğrendikten sonra işlemi gerçekleştirirler. Büyü bozumunda da yapımındaki gibi çeşitli malzemelerin kullanılması gerekebilir. Malzeme teminleri medyum hocalar tarafından yapıldığından, kişilerin düşünmesi gereken bir konu değildir. Malzemelerin medyum hocalar tarafından temin edilmesinin asıl sebebi, işlem sırasında kullanılan şeylerin daha önceden tılsımlanmış olması gerektiğindendir. Malzemelerin enerjinin ortaya çıkmasındaki görevi düşünüldüğünde, tılsımlanmış olmasının ne kadar önemli olduğu unutulmamalıdır.

Büyü Bozan Medyum Yorumları

Büyü bozum işlemi, aynı büyü yapım ritüelleri gibi medyum hocalar tarafından uygulanmaktadır. Hatta çoğu medyum hoca kara büyü adı altındaki büyüleri yapmasa bile bozum işleminde kişilere yardımcı olmaktadır. Çünkü kara büyülerin kişilere zarar verdiği düşünülse bile bu büyülerin etkisinden kurtulmanın kişilerin iyiliğine olacağına inanırlar. Sanılanın aksine büyü bozma işlemleri çok teferruatlıdır ve zor uygulanır. Medyum hocaların yalnız başlarına büyüyü bozmaları imkansızdır. Büyü bozan medyumlar ve doğa üstü varlıklar olan cinlerin ortak çalışmasıyla işlem gerçekleştirilebilir.

Cinlerin işleme yardım etmesini sağlamak da oldukça zordur. Üç harfli bu varlıkların ya köle edilmesi ya da rüşvetle iş birliğine ikna edilmesi gerekir. Köle etmek yerine iş birliğine ikna etmek çoğu medyum tarafından daha sık kullanılan bir yöntemdir. Bir cini rüşvetle kandırmak için kullanılan altın ya da gümüşten yapılma değerli eşyalar kullanmak yeterlidir. Ancak köle etmek için daha zor bulunan malzemelerin kullanılması gerekir. Ayrıca kölelik bağı ile bir cini bağlamak oldukça risklidir. Yapılacak herhangi bir yanlış hamle kişilerin canlarına mal olabilir.

Büyü Bozma İşlemi Yapan İstanbul Medyumları

Büyü bozum işlemi doğru yapıldığı takdirde gereken etkiyi gösterecektir. Büyü bozan medyumlar, hangi büyünün nasıl bozulacağını bildiğinden gerekli ritüelleri uygulayacak ve kişileri istenmeyen büyü etkilerinden kurtaracaktır. Büyüler herhangi bir kişi tarafından yaptırılabildiğinden, kişilerin kendilerine büyü yapılıp yapılmadığını anlayabilmeleri çok önemlidir. Bu farkındalık içinde muhakkak büyü belirtileri hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Büyü belirtilerini fark ettikten sonra, medyum hocalara danışan kişiler küçük bir işlemle üzerlerinde büyü olup olmadığını öğrenebilirler. Kendisine büyü yapıldığını öğrenen kişiler yine medyum hocalardan destek ve yardım alarak üzerlerindeki büyüyü bozdurup, etkilerinden kurtulabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir