Ana sayfa / medyum / Büyü yapan medyum hoca

Büyü yapan medyum hoca

Büyü Yapan Medyum Hocalar Kimlerdir

Büyü yapan medyum hocaMedyum hocalar yaptıkları özel işlemler ve sahip oldukları özel bilgiler ile her zaman için yaşadıkları toplumların en özel ve en farklı karakterleri olmuşlardır. Özellikle bu alan hakkında bir okul olmaması ve insanların kendilerini yetiştirmekten başka hiçbir seçeneklerinin olmaması sebebi ile medyumluk her zaman için en önemli mesleklerden biri olmuştur. Günümüzde güvenilir bir büyü yapan medyum hoca bulmak zor olduğu için insanlar bu alan hakkında kime güveneceklerini bilmekte zorlanmaktadırlar.

Bilindiği gibi sahte medyumların sayıları her zaman artmakta ve insanlar sürekli olarak bu kişiler sebebi ile çok ciddi sorunlar yaşamaktadırlar. Yüzerce yıldan bu yana var olmasına rağmen halen insanlar medyumlar hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadıkları gibi sahte medyumlar sebebi ile bu alana karşı ciddi bir ön yargı ile yaklaşmaktadırlar.
Doğal olarak gerçek medyumlar bu olumsuz havayı dağıtmak ve mesleklerine karşı olan güveni arttırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Büyü yapan medyum hoca ; Kendilerine gelen fal, büyü, muska veya vefk gibi talepleri nasıl karşılayacaklarını çok iyi bilmeleri gereken medyumlar kendilerini sürekli olarak geliştirmeli ve çok farklı ilim dalları hakkında yeni bilgiler edinmeye çalışmalıdırlar. Özellikle manevi ilimler olarak ön plana çıkan astroloji, fizik, ebced ilmi ve havas ilmi gibi ilimler bir medyum için son derece önemlidir.

Eğer medyum olmak isteyen kişiler bu konular hakkında kendilerini tam olarak geliştirmiş ise o zaman kendisine gelen talepleri de en doğru şekilde karşılayacaktır. Büyüler gibi zor ve riskli olabilen işlemler de her zaman dikkatli olmaları gereken büyü yapan medyum hocalar insanları ve kendilerini risk altına atmadan sabırlı bir şekilde hareket etmeye özen göstermelidirler. Bu sayede hem insanların beklentileri tam olarak karşılanacak hem de işlemler sorunsuz bir şekilde tamamlanabilecektir.

Bir Yorum

  1. Melek ispinov

    selamın aleyküm adım hüsne Almanya da yaşıyorum 26 yaşındayım 1 çocukla dul kaldım. 1 sene önce eşimi trafik kazasında kaybettim eşim öldükten sonra her şey çok değişmeye başladı. Hayatıma herkes karışmaya başladı ailem bir yandan üstüme gelmeye başladı kimisi bir yandan mal varlığını alma derdine düştü. En sonunda canıma tak etti aradım araştırdım büyü yapan medyum hoca en sonunda medyum edis hocayla tanıştım. Yaptığı işlemler sayesinde kaybettiğim her şeyi geri elime aldım artık eskisinden daha iyi ve güçlü olmaya çalışıyorum. Eşimin mal varlığını bir başkaları yiyeceğine hiç olmaz yetim evladım yer evladımın hakkını kurtardığı için medyum edis hocamdan Allah razı olsun. edis hocamın sayesinde dul bir bayan olarak 1 çocukla hiç değilse eşimden geri kalanlarla evladım güzel yerlerde okur büyür. Edis hocama teşekkür ederim.. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir