Ana sayfa / medyum / Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü Yapılan Kişi Kusar mı

Büyü yapılan kişi ne hissederMedyumlar çok eski zamanlardan bu yana yaptıkları büyü işlemleri hakkında halen çok sık talepler almaktadırlar. Bu işlemleri hangi amaçlar yaparlarsa yapsınlar genellikle istedikleri sonucu alabilen az sayıda medyum bulunmaktadır. Bu sebeple insanlar hem kendilerini hem de sevdikleri kişileri risk altına atmamak için kesinlikle medyum seçimlerine gerekli özeni göstermelidirler.

Kısa zaman içinde istedikleri sonucu almak isteyen insanlar bu alanda yaptıkları araştırmalar da özellikle büyü yapılan kişi ne hisseder ve benzeri sorulara çok daha fazla özen göstermektedirler. Bilindiği gibi bu işlemlerden sonra ortaya çıkacak olan özel manevi enerjilerin insanlar üzerinde meydana getirdikleri etkiler her zaman farklı olmaktadır. Kimileri çok ciddi manevi sorunlar yaşarlarken kimi ise hiçbir şey olmamış gibi tamamen doğal hayatlarına devam etmektedirler. Bu durum hakkında insanlar kesinlikle net bilgiler veremeyen medyumlar özellikle kullandıkları teknikler veya yaptıkları işlemlerden sonra çok daha net bilgiler verebilmektedirler.

Örneğin aşk büyüsü gibi basit olduğu düşünülen işlemlerden sonra genellikle insanların hiçbir şeyin farkına varmadan sevdikleri kişilere karşı ciddi bir aşk duygusu beslemeleri beklenir. Eğer muska veya dualar gibi basit teknikler kullanılırsa bu sonuç ortaya çıkabilir. Ancak medyumlar bu işlemler insanların üzerine nurani varlıkları musallat etmişlerse o zaman o kişileri üzerinde manevi baskılar oluşabilir.

Bu gibi durumlar da medyumların mutlaka duruma müdahale etmeleri ve insanların yaşadıkları bu sorunları sona erdirmek için büyü bozma işlemleri yapmaları gerekebilir. Bugüne kadar birçok kez yaşanmış olan bu sorun hakkında her zaman temkinli olmak ve tüm işlemlerin sonuçlarını yakından takip etmek gerekmektedir. Deneyimli medyumlar da kendilerine gelen büyü yapılan kişi ne hisseder gibi sorulara bu tarz örnekler verip durumun kesin bir açıklamasının olmadığını insanlara anlatmaları gerekmektedir.

3 Yorumlar

  1. Tuğba caner

    bende herkes gibi medyum edis hocadan sonucumu 12 günde almış birisi olarak kendisi hakkında yorum yapmak istedim umarım herkese faydalı olurum. öncelikle benim sorunum erkek arkadaşımın beni bırakıp eski kız arkadaşına geri dönmesiyle ilgili ben bu çocukla yaklaşık 2 senedir beraberliğim var karı koca hayatımız oldu aramızda olmayan bir şey kalmadı her şey güzel gidiyordu evlilik yolunda adımlar atıyorduk nereden çıktıysa eski kız arkadaşı ortaya sevdiğim çocuğa ne yaptıysa ne dediyse benden ayırıp kendisine bağladı. Bu olanlardan şüphe duydum bir kaç hocaya baktım herkes üzerinde büyü var dedi ama kimse bu yapılan büyüyü bozamadı İnternet üzerinden büyü bozan medyum ararken sitelere girip sonuç almış insanların yorumlarını okudum herkesin tavsiyesi edis hoca yönündeydi. Çalışan herkesin memnun kaldığını sonuç aldığını okuduktan sonra bende edis hocayla büyü bozma ve geri getirme çalışması yaptım yaptığımız bu çalışma çok etkili oldu sevdiğim çocuğun üzerinde ki yapılan büyü bozulunca bana tekrardan geri döndü ve eski kız arkadaşını da soğutup uzaklaştırma çalışması ile tamamen hayatımızdan uzaklaştırdık. Medyum edis hoca sayesinde sevdiğim adama tekrardan geri kavuştum. 0535 891 8597

  2. meryem

    Merhaba ben Şenay hayatımda uzun zamandır bir sevgilim vardı. Aynı evde yaşıyorduk sürekli beraberiz. Aramızda hiçbir sorun yokken birden bire erkek arkadaşım uzaklaşmaya başladı. Ben işlerin ciddiye gitmesini isteyen taraftım ama o hep geri duruyordu. Benden uzaklaşmasını istemiyorum. O yüzden medyum araştırmasına girdim. Bir çok sayfada bir kaç yorum gözüme takıldı Medyum Atlas hocam ile ilgili hemen kendisini biraz araştırdıktan sonra kendisi ile iletişime geçip derdimi anlattım. Atlas hocam bana yardımcı olacağını söyledi tekrar umut oldu benim için. Hocam bana 12 günlük bir işlem süresi söyledi bu işlemler olduktan sonra sevgilimle her şey düzene girecekti Atlas hocamın dediği gibi de oldu. İşlemler bitmeden önce erkek arkadaşım beni arayıp konuşmak istedi. Atlas hocama bu olan gelişmeyi haberdar ettim. İşlemlerin tamamen bittikten sonra erkek arkadaşımı ailemle tanıştırdım. Bir kaç hafta sonra nişanlandık. Hayatımızdaki güzel günler için ilk adımdı bizim için. Her şey için Atlas hocama çok teşekkür ederim Allah razı olsun ondan o olmasa ne yapardım bilmiyorum sizler de benim gibi olumlu sonuç almak istiyorsanız Medyum Atlas hocamı size öneriyorum. İyi günler.

  3. birce

    Bende bir çok medyum hocası ile çalıştım ama hiçbirinden sonuç alamadım. Ta ki karşıma Reha hocam çıkana kadar. Hakkında yapılan yorumlar çok güzeldi ama yine de kendisini araştırdım. Ve güvenip iletişime geçtim. Allah razı olsun benimle iletişime geçti derdimi anlattım yardımcı olacağım dedi. Hocam bana yarım saat içinde dönüş yaptı ve bana 14 gün işlem süresi verdi. Dediklerini harfiyen yaptım. Reha hocam sayesinde sıkıntım kalmadı derdimden kurtuldum. Ne kadar teşekkür etsem az gerçekten hem güven konusunda hem işi konusunda en iyi Medyum Reha hocamdır üstüne hoca tanımam hepini de tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir