Ana sayfa / medyum / Büyüden korunma duası

Büyüden korunma duası

Büyüden Korunma Duası

Bilindiği gibi büyüler çok eski zamanlardan bu yana insanların hem kullanmak istedikleri hem de çok çekindikleri işlemlerdir. Bu işlemler bazı durumlar da insanların zarar görmeleri ve sıkıntı çekmeleri için yapılırlar. Bu gibi durumlar da etkiler o kadar ciddi boyutlara ulaşabilir ki insanlar daha önce yaşamadıkları kadar ciddi sorunlar yaşarlar. Bu etkilerin farkında olan insanlar da doğal olarak sürekli manevi korunma işlemlerinde yardım almak isterler. Kimi zaman muska kimi zaman ise vefk işlemleri ile yapılan bu korunma işlemlerinden sonra insanlar kendilerini daha rahat ve daha güvende hissederler.

Topum içinde bu işlemlerin çok yaygın olarak kullanıldıkları bilinmektedir. Hatta bazı kişilerin yeni doğmuş bebekleri için dahi büyüden korunma duası işlemleri için medyumların kapılarını çaldıkları da bilinen bir gerçektir. Bu işlemler de ister vefk ister muska teknikleri kullanılsın her zaman için içlerin de büyüden korunma duasının yer alması gerekir. Bu özel dua çok güçlüdür ve insanların üzerlerin de adeta görünmez bir kalkan oluşmasını sağlar. Bu sebeple dikkatli olmak ve mutlaka doğru yazmak gerekir.

Büyüden Korunma Duası Nasıl Yapılır

Gerçek ve deneyimli medyumlar büyüden korunma duasını genellikle ezbere bilirler. Özellikle kısa zaman içinde istenen etkilerin oluşmasını sağlamak için hazırlanan muskaların ve vefk çizimlerinin içlerin de mutlaka bu duanın hatasız bir şekilde yer alması gerekir. Kendilerini veya sevdikleri kişileri kötü niyetle yapılan kara büyülerin etkilerinden korumak isteyen kişilerin bu konuda çok dikkatli olmaları ve hangi teknikleri kullanmaları gerektiğini net bir şekilde bilmeleri gerekir. Aksi takdirde beklemedikleri sorunlar ile karşı karşıya kalmaları kaçınılmaz olacaktır.

Bu işlemler de kullanılan özel duaların sadece yazılması değil aynı zamanda düzenli bir teknik ile okunmaları da istenen sonucu verebilir. Ancak bu duaları okuyacak olan kişilerin nefeslerinin güçlü olması ve kesinlikle hata yapmamaları gerekir. Bu sayede istenen manevi korunma kolay bir şekilde sağlanabilir ve etki altında olan kişiler de kendilerini kötü enerjilere karşı daha güçlü hissedebilirler. Önemli olan büyüden korunma duasını doğru kullanmayı bilen medyumlara ulaşmak için dikkatli adımlar atmaktır.

Bir Yorum

  1. şahmeran büyüsü yapan medyum

    29 yaşında evli bir bayanım eşimle severek evlendim ve çok da mutlu giden evliliğimiz vardı ilk zamanlar çocuk yapmak istedik ama olmadı genetik olarak çocuk yapamıyordum eşimin ailesi sürekli boşa başka birini alalım sana diye eşimin aklını çelmeye kalkıyordu. İlk zamanlarda eşim kimseyi dinlemiyordu fakat sonradan birden bire değişmeye başladı çocuk doğuramıyorum diye benden boşanmak istedi her ne kadarda dil döksem yalvarsam da beni gözü görmez olmuştu ailesi ne yaptıysa başarmışlardı sırf çocuğumu olmuyor diye yuvamızı yıkanlara boyun eğmek istemedim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum edis hocayla çalışmaya başladım bana yaptığı 16 günlük çalışmayla eşim benden boşanmaktan vazgeçti eski haline geri döndü ailesinin sözünü dinlemiyordu artık eşimle aramızda anlaştık tüp bebek tedavisine başladık her şey olumlu ilerliyor umarım ömür boyu eşimle mutlu yuvamda huzurlu olurum. Yuvamı yıkılmaktan kurtaran medyum edis hocama emeklerinden dolayı teşekkür eder herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir