Ana sayfa / medyum / En iyi medyum hoca

En iyi medyum hoca

En İyi Medyum Hoca Kimlerdir

En iyi medyum hocaYaptırmak istedikleri manevi işlemler hakkında her zaman için kendilerini kanıtlamış ve birçok kişinin gözünde en iyi medyum hoca olarak gösterebilen kişiler ile çalışmak isteyen insanlar bunun için ciddi bir araştırma zamanı harcamalıdırlar. Bu meslekte insanların güvenlerini kazanan ve aynı zamanda farklı işlemler hakkında sürekli olarak talepler alan medyumların sayıları az olduğu gibi bu kişilere ulaşmakta sanıldığı kadar kolay değildir.

Gelen talepleri karşılamak için ne tür işlemler yapacaklarını bilmeleri gereken medyumlar kendilerini sürekli olarak geliştirmeli ve kendilerinden önce bu alanda başarılı olan kişiler iletişime geçerek kendilerinden yardım almalıdırlar. Çok eski bir geçmişi olmasına rağmen halen hakkında çok fazla bilgi olmayan bu meslek hiçbir zaman hafife alınmamalıdır. Özellikle medyumlar ile çalışacak olan kişilerin de öncelikle bu meslek hakkında araştırma yapmalı ve bu alanda yapılan işlemleri nasıl yaptıklarını da bilmeleri gerekmektedir.

Bu sayede karşılarında ki kişilerin gerçek bir medyum olup olmadığını anlamaları çok kolay olacaktır. Bu zor meslek yüzlerce yıldan bu yana insanların gizemli buldukları ve aynı zamanda hakkında sürekli olarak araştırma yapmalarına rağmen bir türlü bilgi bulamadıkları özel bir işlemdir. Yaptıkları işlemler de çok dikkatli bir şekilde hareket eden ve özellikle büyüler gibi çok karmaşık işlemler de yapabilen medyumlar zaman içinde mutlaka insanların güvendikleri ve birbirlerine önerdikleri isimler haline gelmektedirler.

Her seferinde beklentileri karşılamaları gereken medyumlar eğer gerekli bilgi ve birikime sahip olmadan hareket ederlerse hem kendilerini hem de insanları risk altına atabilirler. Bu sebeple insanlar medyum seçecekleri zaman asla risk almamalı ve her zaman için isimlerini herkese kabul ettirmiş olan kişileri seçmelidirler. Bunun için ise öncelikle en iyi medyum hocanın kim olduğunu araştırmak gerekir.

Bir Yorum

 1. Ermeni büyüsü yapan en iyi medyum hoca

  Arkadaşlar ben Almanya’dan yazıyorum ismim Harun eşimle aramız bir anda bozuldu ve ayrıldık eşim ailesiyle yaşamaya başladı bu durum beni gittikçe üzüyordu. Ben de bana dönmesi için bir çok medyumla çalıştım ama her seferinde eşim eve dönmedi yapan hocalar ise başaramadık gibisinden bana cümleler kurup durdular her seferinde kurduğum Hayaller başıma yıkıldı.Artık kabullendim Kader olduğunu anladım demek ki Kaderim böyle yazılmış dedim.
  Bir gün bir arkadaşım bana Medyum Edis hocadan bahsetti Ben de kendisi hakkında araştırma yaptım yaptığı çalışmaları hayranlıkla okudum sonucu alan insanların yazmış olduğu yorumları harfi harfine okudum Ben de son kez şansımı denemek istedim ve Medyum Edis hocayı aradım benden bilgiler istedi ve bu bilgilerle bakım yaptı.
  Eşimin Üzerinde büyü olduğunu ve yapan kişi Bizi ayırmak için yaptığını diğer medyumların ise bunu bozamadı için sonucu veremediklerini söyledi Medyum Edis Hoca ile Ermeni büyüsü çalışması için konuştuk anlaştık. Bu yapılan çalışma eşimi bana geri getirecekti ve eşimin üzerinde yapılan çalışmayı da bozacaktı toplamda 14 günlük bir zaman verdi bana bu zaman sürecinde Benim yapacağım bir şeyin olmadığını söyleyerek bütün her şeyi kendisi yaptı.
  çalışmalar Gün geçtikçe Ben daha da umutlanıyorum çalışmalar 14 güne geldikten sonra Eşim beni arayarak özür diledi tekrardan evine dönmeyi ve bizim ayrılmamıza sebep olan kişinin de ismini verdi.
  Eşimin annesinin Bizi ayırmak için yapmış olduğu çalışmayı öğrendim kendisini Allah’a havale ettim Allah’ından bulsun dedim Sağ Salim eşim evine geri döndü Şu anda çok mutluyum Medyum Edis Hoca bundan sonra benim ikinci babamdır yapmış olduğu çalışma ve bana verdiği sonuç sayesinde dünyalar benim oldu Medyum Edis Hocama çok teşekkür ediyorum. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir