Ana sayfa / medyum / En iyi medyum nasıl anlaşılır

En iyi medyum nasıl anlaşılır

En İyi Medyumlar Kimler

En iyi medyum nasıl anlaşılırEn iyi medyum nasıl anlaşılır, kendileri hakkında en doğru bilgiler nasıl bulunur veya bu kişilere ulaşabilmek için hangi yollar tercih edilmelidir gibi konular bu alanda hizmet almak isteyen kişilerin en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında gelmektedir. Çok farklı özelliklere sahip olmaları gereken medyumlar aynı zamanda doğuştan verilmiş olan özel yeteneklerini de daha sonra yapacakları çalışmalar ile geliştirmeli ve mesleklerinin en güvenilir isimleri olabilmek için ellerinden geleni yapmalıdırlar.

Günlük hayatta fiziki emekleri ile ulaşamayacakları sonuçlar için genellikle medyumlardan yardım almak isteyen insanlar bu kişilerin yaptıkları özel işlemlerden sonra çoğunlukla amaçlarına ulaşabilmektedirler. Çok gizemli ve ilginç işlemler ile insanlara kim zaman gelecekten haberler veren medyumlar kimi zaman ise en olmaz denilen sonuçlara dahi kısa zaman içinde ulaşabilirler. Ancak kendilerini yakından tanımayan veya daha önce hiç medyumlar ile çalışmayan kişilerin kesinlikle çok dikkatli olmalıdırlar.

İyi bir medyumun sahip olması gereken en önemli özellikle insanların güvenlerini kazanabilmiş olmasıdır. Eğer bu konuda yeterli değilse o zaman mesleğin de ilerlemesi son derece zor olacaktır. Bu sebeple insanların bu konuya her zaman ayrı bir özen göstermeleri gerekmektedir. Yüzlerce yıllık bir geçmişi olan bu meslekte başarılı olarak insanların güvenlerini kazanabilmiş çok az kişi olması sebebi ile risk almadan hareket etmek çok önemlidir.

Bilindiği gibi sahte medyumlar insanları çok kolay bir şekilde kandırıp kısa zaman içinde kendilerine inandırmakta ve aynı zamanda çok ciddi sorunların yaşanmasına neden olabilmektedirler. Bu gibi sorunlar yaşamak istemeyen kişilerin ise daha önce medyumlar ile çalışan kişilerden deneyimlerini dinlemeleri veya kendilerinden öneriler almaları kendileri için çok faydalı olacaktır. Özellikle en iyi medyum nasıl anlaşılır sorusuna yanıt bulunmadan asla harekete geçilmemesi en önemli tedbir olacaktır.

3 Yorumlar

  1. Cennet şahin

    Merhabalar ismim cennet nişanlımla aramızda sorunlar oldu sonrada nişanı attı beni her yerden engelledi gitti aradan 2 hafta geçmesine rağmen hiç ses seda çıkmadı bizimkiler sorup duruyordu bir sorun var mı diye fakat var diyemiyordum bir türlü. Medyum edis hocayı tavsiye edilen medyumlar içerisinde buldum aradım ve derdimi anlattım kendisine kabala büyüsü yapacağını 12 günde sonuç alacağımı dile getirdi fakat hiç umutlu değildim bu kadar kısa sürede hal olacağına. İşlemler 7 güne geldiğinde nişanlım engelleri kaldırdı ve bana yazmaya başladı pişman olduğunu kendisini affetmemi istedi gözlerime inanamadım edis hocayı aradım söyledim olanları bekle dedi çalışma bitsin daha çok güzel olacak dedi bekledim bende. 12 günün sonunda biten çalışmanın etkisiyle nişanlım kapıma geldi oturduk konuştuk her şeyi ve tekrardan kimsenin haberi olmadan hayatımıza kaldığımız yerden devam ettik teşekkür ederim edis hocama hayatımı kurtardı benim. 0535 891 8597

  2. Nurcan

    Merhaba arkadaşlar benim sorunum da her bayanın ki gibi kaynana ile anlaşamamak. Kayın pederim beni çok sever sayar. Benim eşimin annesinin bir oğlu iki kızı olduğu için babası ve annesi eşime oldukça düşkünler. Görümcelerimle aram çok iyi fakat kaynanam bizi oldukça sıkıyor. Ben evlenirken bile aldığım gelinliğe evime aldığım eşyalara bile o karar veriyor. Sürekli çocuklarım onun yanında kalsın istiyor. Benim giyeceğim kıyafete kadar karışıyor giyeceğim kıyafetleri’de o seçiyor. Eşimde annesinin sözünü dinliyor sürekli annesi ne derse onu yapıyor maaşını alır annesine verir annesine bize ne kadar lazımsa o kadarını veriyor gerisini kendine alıyor. Çareyi medyum da aradım bir çok medyum araştırdım çok şükür ki karşıma Atlas hoca çıktı hakkında çok iyi yorumlar okudum ve Atlas hocamla çalışmaya karar verdim. İyi ki de Atlas hocamla çalışmaya karar vermişim Atlas hocam 16 günde beni bu dertten kurtardı. Kaynanam artık hiç bir şeyimize karışmıyor. Allah razı olsun Atlas hocamdan hakkınızı helal edin herkese tavsiyem kesinlikle ama kesinlikle Atlas hocadır.

  3. makbule

    Bende daha önce Medyum Reha hocamla çalışıp sonucu almış biriyim. Buraya sizlere vesile olmak için yazıyorum. Benim eşimle aramda çok büyük meseleler vardı kaynanam yüzünden boşanma derecesine geldik eşim çocuklarımı bile benden kaçırıyordu. Hiçbir şekilde bir şey yapamamıştım ve netten medyum araştırıp Reha hocamla iletişme geçip derdimi anlattım. Hocam sağ olsun yardımcı olabileceğini söyledi. Hocam işlem için 15 gün süre vermişti sabırla beklemeye başlamıştım. Ve gerçekten de dediği süre sonunda ben sonucumu aldım. Şimdi çok şükür ki her şey düzen de hayatımda size de bu yorumu yazarak vesile olmak istedim. Allah bin kere razı olsun Reha hocamdan ne desem gerçekten az işini gerçekten son derece iyi yapıyor güvenilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir