Ana sayfa / medyumlar / Garantili medyumlar kimler

Garantili medyumlar kimler

Garantili medyumlar kimlerDaha önce medyumlar ile çalışmayan ve ilk defa bu kişilerden yardım alacak olan kişilerin en çok sordukları sorulardan biri de garantili medyumlar kimlerdir olmaktadır. Kendilerini kanıtlamış ve uzun zamandan bu yana bu alanda var olan bir medyum ile çalışmanın her zaman en doğru seçim alacağını bilen uzmanlar insanlara da kesinlikle gerekli araştırmaları yağmadan medyum seçmemelerini önermektedirler. Bugüne kadar yaptıkları işlemler ve sahip oldukları özellikle ile dikkatleri çeken bu kişiler özellikle bazı işlemler de çok ciddi riskler almakta ve bu durum hem kendilerin hem de yardımcı olmak istedikleri kişileri çok ciddi bir şekilde risk altına atabilmektedir.

Bilindiği gibi medyumlar denince akıllar hemen fal ve büyü işlemleri gelmektedir. Ancak bu işlemler sanıldığı kadar kolay olmayan ve çok ciddi bir deneyim gerektiren özel işlemlerdir.  Bu sebeple insanlar her zaman için medyum seçimlerini yaparken gerekli özeni göstermeli ve aynı zamanda uzun zamandan bu yana bu alanda var olan kişileri seçmeye özen göstermelidirler.

Kendilerine gelen talepleri nasıl karşılayacaklarını bilen ve yaptıkları başarılı işlemler ile isimlerini herkese kabul ettirmiş olan kişiler ile çalışmak alınacak tüm risklerin tamamen ortadan kalkması için yeterli olacaktır. Bu sebeple garantili medyumlar kimlerdir sorusu ile yola çıkmak her zaman uzmanların ilk önerileri olmuştur. Bu meslekte insanların güvenlerini kazanabilmek sanıldığı kadar olay değildir.

Özellikle başarılı ve güvenilir medyumların sayılarının her zaman çok az olması ve aynı zamanda birçok kişinin medyum olmak için yola çıkmalarına rağmen kısa zaman içinde vazgeçip farklı alanlara yönelmeleri de bu mesleğin ne kadar zor olduğunu anlamak için yeterli olmaktadır. Mesleğini olması gerektiği gibi yapan be güven kazanan medyumlar en zorlu işlemler dahi kısa zaman içinde tamamlayarak mesleğinin en önemli isimlerinden biri haline gelebilir. Ancak bunun için çok uzun zamanda ve çok ciddi emeklere ihtiyacı vardır. Bu sebeple hangi işlem ile ilgili olursa olsun medyumlardan yardım alacak olan kişilerin öncelikle garantili medyumlar kimlerdir ve bu kişilere nasıl ulaşılır gibi soruların yanıtlarını bilmesi gerekmektedir.

2 Yorumlar

  1. Tolga Garantili medyum hoca

    ben 28 yaşındayım ve işim evim her şeyim var fakat bir türlü hayırlı bir kısmetim yoktu. Nasip olmuyor her zaman bir aksilik ile sorunlar yaşıyordum. Bunun üzerine bende bir kaç hocaya kendimi gösterdim. kimisi büyü var dedi kimisi üzerinde çalışma var dedi kimisi ise kısmetin bağlı dedi. Bunlar farklı söyleyince bende İnternet üzerinden etkili medyum araştırmaya başladım ve daha sonrasında bu sayfaya girerek yorumları okumaya başladım ve bir çok güzel yorumlar yazılmıştı ki sizlere anlatamam öyle güzel anlamlı yorumları okudukça edis hocama karşı güvenim gelmişti ve kendisiyle çalışmaya karar verdim. telefonda iletişim haline geçtim. Benim sorunum ne hocam bir bakar mısın dediğimde bakayım dedi. aradan 20 dakika geçti edis hocam bana geri dönüş yaptı ve kısmetimin kapalı olduğunu bundan ötürü bir kısmetim bile olmadığını fakat bunları bozacağını ve benim kısmetimi açacağın söyleyince bende durmadım edis hocama işlemlere başlayın hocam size güveniyorum ne kadar sürecek dediğimde ise 9 gün sürer en fazla sonrasında ise tekrar bakım yaparız ve kısmetine bakarız dedi. Edis hocamın işlemleri bitti sonrasında bana bakım yaptı bu bakım esnasında kısmetimin açıldığını ve yakın bir dönemde birileri tarafından ilgi odağı olacağımı söyledi. Bende bunun üzerine ailemle konuştum ve bir zaman sonra bir kıza haber gönderdiler ve onlardan olumlu sonuçtan sonra anladım sahiden edis hocam bu konuda bana yardımcı oldu. onun sayesinde şimdilerde nişan düğün hazırlıklarına başladım. 0535 891 8597

  2. Ecem

    Adım ecem ben evlenmek için her şeyi yapıyorum ama bir türlü ailemin yüzünden evlenemiyorum ve her seferinde kız istemede olay çıkıyor ailemden ötürü tartışma oluyor ve kız tarafı bana kızlarını vermiyordu. Bunun için ne yapıp ne edip ailemi bir türlü anlayışlı bir hale getirmem gerekiyordu. Hep adetlerinde takılıyorlardı ve benimde geleceğimle oynuyorlardı. Artık gerçekten bıktım ve evlenmek için her şeyi yapmaya başladım. Tam o sırada bir medyum hocanın adının çok duyulduğu bir zamana geldim ve bende medyum atlas hocadan yardım istedim. Atlas hoca da ailemi ikna edeceğini ve bir daha beni mağdur etmeyeceklerini söyledi. Bunu da 7 günde yapacağını iddia etmişti. Bende o zaman inandım ve güvendim atlas hocaya. Aradan 8 gün geçti ailem bir kız istediği zaman gerçekten alttan aldılar ve bu sefer kızı istediklerinde her şeye tamam diyerek kızı almıştık. Ben sonrasında anladım sahiden atlas hocanın sayesinde şuanda evlenmek üzereydim ve hemen atlas hocayı arayarak dua etmeye başladım. Hocam iyi ki varsınız sizin sayenizde evlenmek üzereyim sonunda. 0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir