Ana sayfa / medyumlar / Gerçek medyum nasıl anlaşılır

Gerçek medyum nasıl anlaşılır

 

Gerçek medyum nasıl anlaşılırBilindiği gibi birçok kişi gerçek medyum nasıl anlaşılır ve benzeri konular hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadığı için bu alanda hizmet almak istedikleri zaman genellikle sahte medyumların tuzaklarına düşmektedirler. Bu kişiler hazırladıkları tuzaklar ile insanları kolay bir şekilde kandırıp kendilerine çok ciddi sıkıntılar yaşatabilmektedirler. Bu sebeple medyum seçimlerine her zaman çok dikkat etmek ve her zaman için gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikler hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

Kendilerine gelen talepleri nasıl karşılayacaklarını bilmeyen kişiler her zaman için olmuştur ve buna rağmen yine de insanların taleplerini karşılamak için bilinçsiz hareket edip herkesi risk altına atabilmektedirler. Bugüne kadar birçok kişinin farklı amaçlar ile kapılarını çaldıkları kişiler olan medyumlar yaptıkları işlemler de günlük hayatta kesinlikle rastlanmayacak olan teknikler kullanmaktadırlar. Özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkan manevi enerjileri doğru bir şekilde yöneterek çok farklı sonuçları kısa zaman içinde alabilen medyumlar kimi zaman manevi alemler ile veya nurani varlıklar ile de iletişime geçebilmektedirler. Tüm bu teknikleri yapabilmek için çok ciddi bir medyumluk bilgisine ihtiyaç vardır.

Bu sebeple insanlar gerçek medyum nasıl anlaşılır ve benzeri soruların yanıtlarını bilmeden kesinlikle medyum seçimi yapmamalıdır. Bu alan hakkında bilgileri olan kişiler geçmiş zamanlarda insanların sahte medyumların sebebi ile ne kadar ciddi sorunlar yaşadıklarını bildikleri için kendilerinden yardım isteyen kişiler sadece resmi ve garantili medyumlar ile çalışmalarını önermektedirler. Bu sayede kısa zaman içinde istenen sonuç alınabilir ve aynı zamanda işlemler ile alakası olan kişiler de hiçbir şekilde zarar görmezler.

Kendilerine gelen talepleri karşılamak için sahip oldukları tüm bilgileri sonuna kadar kullanan ve aynı zamanda sürekli olarak kendilerini geliştirip daha da ciddi işlemler yapacak hale gelmeye çalışan birçok medyum bulunmaktadır. bu kişiler meslekleri hakkında gelen her türlü soruya kısa zaman içinde yanıt verdikleri gibi aynı zamanda insanların güvenlerini kazanma konusunda da sorun yaşamamaktadırlar. Bu sayede isimleri gerçek medyum nasıl anlaşılır ve bu kişiler kimlerdir gibi soruların yanıtlarınıda her zaman övgü ile geçmektedir.

2 Yorumlar

  1. Salih Gerçek medyum hoca

    Benim sorunum eşimin ailesi bir türlü bize rahat vermiyorlar ne zaman bir iş yapacak olsak arkasından onlar çıkıyor ve işlerimiz bozuluyor artık öyle çok sıkıldım ki onlardan uzak yerlere gitmek istiyordum fakat bir türlü eşimi ikna edemiyordum. Bu konuda çok tartışıyor ve kavga ediyorduk kendisi de ailesinden yana olunca tek ban kalıyordum ortada suçlu. Bunun üzerine bende medyum araştırmaya başladım ve bir kaç araştırmamdan sonrasında medyum edis hocanın sayfasına girdim oradaki yorumları sonuçları görünce edis hocayı arayarak kendisine durumu anlattım ve eşimin beni dinlemediğini ailesini dinlediğini onlardan taraf olduğunu ve beni ortada bıraktığını söyledim. Bu sırada edis hocam eşime bana bağlanması için bir çalışma yapacağını ve benim sözümden çıkmayacağına dair bir işlem daha yapacağını söyledi. Bu işlemlerin üzerine sadece 11 gün geçecek ve sonrasında eşim beni dinleyecek ve benimle gelecekti. Bende yapılan bu işlemler boyunca evde onların dediklerine he deyip duruyordum. Sonunda işlemler bitti ve karımla oturdum konuştum ailesinden uzak yerlere gitmeyi önerdim kabul etti ve benim yanımda durmaya başladı. Birlikte ailesine kafa tuttuk daha sonrasında onlarda uzak bir yerlere taşınmaya karar verdik. Yani eşim ile ayrı bir yerde çok daha mutluyuz. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  2. Emirhan antalya gerçek medyum arayanlar

    Merhaba iyi günler arkadaşlar benim kısmetim kapalıydı ve nedense hiç bir iş bulamıyor kendimi kötü hissediyordum. Sürekli böyle şeyler içinde olunca ne yapacağımı da bilmiyordum. Durum böyle olunca bende medyum aramaya başladım. Bir kaç günlük araştırmadan sonra medyum atlas hocayı öneren insanları görünce bende onların tavsiyelerini dikkate alarak kendisiyle çalışmaya başladım. Atlas hoca ile iletişim kurdum ve durumumu anlattım. Oda bana bakım yaptı ve sonrasında ise üzerimde kısmetimin kapanması için bir büyü olduğunu gördüğünü söyledi. Bunu bozacağını ve yeniden benimde işlerden yana şansım olacağını söyledi. Atlas hoca bu üzerimdeki çalışmayı 9 günde bozdu ve bende yeniden iş hayatına dönüş yaptım. Bir kaç iş yerinden teklif gelince bende kendi işime yakın işi kabul ederek çalışmaya başladım. Bu sırada kısmetimin tamamen açıldığını fark ettim. 0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir