Ana sayfa / medyum / Geri getirme büyüsü nasıl etki eder

Geri getirme büyüsü nasıl etki eder

Geri getirme büyüsü nasıl etki ederSevdikleri kişiler tarafından terk edilen ve bu sebeple en kısa zaman içinde kendilerine yeniden kavuşmak isteyen kişiler bunu normal yollardan başaramadıkları zaman mutlaka deneyimli medyumların yaptıkları geri getirme büyüsü işlemlerini denemektedirler. Bu işlemler hakkında bilgileri olmayan kişiler özellikle geri getirme büyüsü nasıl etki eder veya benzeri konular hakkında sık sık araştırmalar yapmaktadırlar. Çoğu zaman 1 veya 2 hafta gibi süreler içinde sonuç vermekte olan bu işlemler özellikle insanlara zarar vermedikleri ve aynı zamanda risk içermedikleri için yoğun bir ilgi ile karşılaşmaktadırlar.

Geri getirme büyüsünün etkisine giren kişiler kısa zaman içinde kendilerini seven ve özleyen kişilere karşı eski duygularını kazanmaktadırlar. Aynı zamanda bu etkilerin altına girdiklerini çoğu zaman fark etmedikleri için yaşadıkları tüm değişimleri tamamen normal karşılamakta olan insanlar bununla birlikte ne fiziki ne de manevi anlamda zarar görmemektedirler.

Dünyanın her yerinde çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler hakkında en çok kullanılmakta olan tekniklerden biri muskalardır. Bir kişinin düşüncelerini kısa zaman içinde değiştirmenin en kolay yollarından biri o kişiler hakkında özel muskalar hazırlamaktır. Hazırlanan bu muskalar da o kişilerin isimlerinin de yer alması gerekmektedir. Kimi zaman ise etki altına girmesi istenen kişilerin resimleri veya eşyaları ile de yapılabilmekte olan bu işlemler de önemli olan okunan duaların doğru zamanlar da ve doğru bir sistem ile okunmasıdır.

Bu işlemlerden sonra ortaya çıkacak olan enerjileri doğru bir şekilde yönetmek gerekmektedir. Bunu da ancak en güvenilir ve resmi medyumlar yapabilmektedir. Dolayısı ile insanlar geri getirme büyüsü nasıl etki eder veya benzeri soruların yanıtlarını ararken aynı zamanda bu işlemler hakkında kimlerden yardım almaları gerektiği hakkında da çok titiz bir şekilde araştırma yapmalıdırlar.

2 Yorumlar

  1. Alp geri getirme büyüsü yapan medyumlar

    Medyum edis hocaya etkili bağlama büyüsü yaptırdım. Kız arkadaşım benden ayrıldı ve ertesi sabah beni bütün her yerden engelledi. Bende bunun üzerine bana geri gelmesini ve bana bağlanmasını ömür boyu yanımda kalmasını istiyordum. Daha öncelerinde bu büyüyü araştırdım ve bunu sadece edis hocanın tarafından yapıldığı zaman daha çok büyük etkileri olduğunu öğrendim. Bende edis hocadan böyle bir şey yapmasını istemiştim. Edis hocam çalışmalara başladı ve yaklaşık olarak 12 günlük bir süreç olacağını söyledi. Bende 12 gün boyunca kız arkadaşımın bana geri dönmesini ve bağlanmasını bekliyordum. Bu çalışmanın devam ettiği günlerde 8. gün kız arkadaşım engelleri kaldırdı ve benimle konuşmak istediğini söyleyeme başladı. Bende olur dedim bir kaç gün daha beklettim daha sonrasında ise çalışmalar tamamen bittiğinde ise buluşmaya başladım ve bana karşı öyle çok aşık öyle çok bağlı olmuş ki sizlere anlatamam. Gerçekten etkili bir medyum tarafından çalışınca gerçekten sonuç alınabiliyormuş. Bunu öğrendim sizlere teşekkür ederim sizlerin o güzel yorumlardan dolayı çok teşekkür ediyorum gerçekten çok mutluyum bende… 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

    • selvi

      birileri bize büyü yaptırmış kocamla aram çok kötü bu durumda boşanmak istiyor benden ne olur kocamın boşanmasını istemiyorum ben onu çok seviyorum bu konuda gerçekten yardım istiyorum sizlerden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.