Ana sayfa / medyumlar / Güvenilir medyumlar kimlerdir

Güvenilir medyumlar kimlerdir

Güvenilir medyumlar kimlerdirMeslekleri hakkında sahip oldukları bilgi ve birikim her zaman için insanların faydaları için kullanan medyumlar zaman içinde mutlaka güvenilir medyumlar kimlerdir gibi soruların yanıtlarını arayan kişiler önerilen isimler haline gelebilmektedirler. Çok özel ve gizemli işlemlerin yapıldığı bu alanda birçok kişi insanların güvenlerini kazanamadan yok olup gitmişlerdir. Çünkü medyum olmak diğer meslekler kadar kolay olmadığı gibi aynı zamanda kişilerin mutlaka kendilerini geliştirmeleri ve doğuştan gelen bazı önemli özelliklere de sahip olmaları gerekmektedir. Çok eski bir geçmişi olan bu meslek hakkında günümüzde birçok alana doğru veya yanlış çok özel bilgiler yer almaktadır.

Tüm bu bilgiler insanların hem en doğru kararları vermelerini hem de kısa zaman içinde istedikleri sonuca ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Bugüne kadar birçok kişi medyum seçimleri hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadıkları için ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmış ve çoğu zaman bu sorunlar geri dönüşü olmayacak boyutlar da olmuştur. Özellikle sahte medyumların insanların çok kolay kandırabilmeleri ve hem bilgisizliklerini hem de acelelerini kendi çıkarları için kullanmaları sebebi ile uzmanlar medyumlar ile çalışmak isteyen kişilere her zaman için çok dikkatli olmalarını önermektedirler.

Hem sahip oldukları özellikle hem de yaptıkları farklı işlemler sırasında insanlardan çok daha farklı kişiler olan medyumlar bu meslek hakkında kendilerine gelen sorulara da mutlaka doğru bir şekilde yanıt verip kendilerini doğru bir şekilde yönlendirmelidirler. Özellikle güvenilir medyumlar kimlerdir ve bu kişiler ulaşmanın en kısa yolu nedir gibi soruların doğru kaynaklara veya doğru kişiler sorulması insanların en doğru adımları atamaları için yeterli olacaktır.

Günümüzde sahte medyumların sayılarının her zamankinden çok olması sebebi ile insanlar medyum seçimlerin de risk almamaları gerektiğini bilmeli ve kesinlikle bilgili olan kişilerin önerileri ile hareket etmelidirler. Fallardan büyülere veya vefklerden muskalar kadar çok özel ve sıradan insanların kesinlikle yapamayacakları işlemleri çok basit bir şekilde yapabilen medyumlar bu sebeple her zaman için toplum içinde farklı bir yere sahip olmuşlardır. Ancak önemli olan insanların güvenilir medyumlar kimlerdir ve benzeri sorular ile kısa zaman içinde en doğru isimlere ulaşmayı başarabilmeleridir.

4 Yorumlar

 1. Ferhat Güvenilir medyum hoca

  Azeri büyüsü yaptırmak için bir çok medyum hoca ile görüştüm fakat hiç biri bana bu konuda yardımcı olamadı ve bende en sonunda medyum edis hoca ile görüştüm ve onun bu büyüyü yapacağını ve bana sonuç vereceğini söyledikten sonra kendisine güvenmeye başladım. Karımın ailesi ve abisi bizi ayırmaya çalışıyordu çünkü ben son zamanlarda eve geç geliyordum ve iş nedeninden dolayı karıma pek zaman ayıramadığım için bunu bahane ederek bizi ayırmaya çalıştılar fakat ben ayrılmayacağımı karımı sevdiğimi söyledim. Bunun üzerine baktım karımın aklına giriyorlar karımda bana karşı cephe almaya başlayınca ben tamamen umudumu yitirmek üzereydim ve bu sırada edis hoca ile karşılaştım ve durumu kendisine anlattım. Edis hocamdan kızın ailesine Azeri büyüsü yapmasını ve bana kısa bir sürede sonuç vermesini söylemiştim. hocamda 12 gün sonunda sonuç alacağımızı söylüyordu. Bende edis hocama güvenip 12 gün boyunca beklemeye başladım. karımla konuşuyor ve durumu izah etmeye çalışıyordum. Sonrasında ne olduysa karım bana hak vermeye başladı ve evdekilerde bana hak vermeye başladılar ben karımı hiç aldatmadım onu çok seviyordum çünkü. Bu durumu ailesi de kabullendiler ve bir daha bizi ayırmaya kalkmadılar. 0535 891 8597

 2. Melike Güvenilir medyum tavsiye ediyorum

  Arkadaşlar 3 aydır bir medyumla çalışıyorum papaz büyüsü hakkında hala bir sonuç alamadım. Ne yaptıysam olmadı rahmani çalışan bir hocaymış meğersem beni kandırıyormuş. Ben bunu medyum atlas hocadan duyunca çok üzüldüm ve 3 ay boşu boşuna bekledim. Kocam boşanma davası açtı onu bile atlas hocanın sayesinde ikna ederek boşanma davasını geri çektik. Atlas hocayı bulamasaydım eğer şimdi boşanmış bir kadın olarak boş yere hayallerimle oynanmış bir kadın olarak kalmıştım bir başıma ama atlas hocayı bulmamda tüm hayatım yoluna girdi. İyi ki atlas hocaya rastladım. Darısı sizlere. 0536 014 8431

  • Elif

   medyum atlas hocayı bana da tavsiye ediyorlar melike sahiden güveneyim çalışayım mı ?

 3. Hüseyin

  Arkadaşlar Beş yıl Kandırıldım..
  EMİNE BELKIS BEŞ BUDAK TAM DÜMENCİ..
  Bir kere bakım yaptırın bir daha kurtulamazsınız..
  Emrinde cinler var doğruda söyler yalanda..
  200 liranız yazık 30 dk boş verin..
  Özellikle bayanların kişiliklerini kandırırmış başka medyumdan öğrendim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir