Ana sayfa / medyum / istanbul beykoz büyü yapan hocalar

istanbul beykoz büyü yapan hocalar

istanbul beykoz büyü yapan medyum hocalar

İstanbul Beykoz büyü yapan medyum hoca kadim büyü kitaplarında yer alan bilgileri kullanarak çeşitli işlemler gerçekleştirmektedir. Büyü ne zaman uygulanmaya başlandı bilinmemektedir. Ancak büyü hakkında ilk yapılmış kanıtlara da M.Ö. 2600 yıllarında rastlanmaktadır. Yazıyı ilk bulan kişiler Sümerler olduğu için ilk yazıları onlar yazmıştır. Sümer döneminde yazılan levhalarda büyünün ak büyü ve kara büyü olarak ayrıldığı görülür. Sümerlerden sonra Akad, Babil ve Asur kültürlerinde de büyülerden bahsedilmiştir. M.S. 1900’lü yıllarda yazılan Babil büyüleri daha net anlaşılan büyüler olarak kayıtlara geçmiştir.

istanbul beykoz büyü bozan medyum hocalar

Bazı araştırmacılara göre büyü ve din birbirine zıt iki olgudur. Bazı bilim insanlarına göre ise din ile büyü birbirini tamamlamaktadır. Bu iki görüş farklı olsa da büyü Babil kültüründe, Musevilik ve İslam dininde etkili olmayı başarmıştır. Daha önceki dinlerde ise büyücülerin sanatçı mı, rahip mi, bilim insanı mı olduğu insanlarda kafa karışıklığına sebep olmuştur. İstanbul beykoz büyü yapan medyum hocalar ise bir din adamıdır ve usulüne uygun büyüler uygulamaktadır.

beykoz aşk bağlama büyüsü yapan medyum hocalar

Eski Babil döneminde okunan metinlerde bazı bilgiler yer almaktadır. O dönemde insanların hayatı iblis ve şeytanlar ile geçmekteymiş. Çok yaygın olarak büyü uygulamaları yapıldığı için şeytanların hastalık nedeni olduğu düşünülmekteymiş. Çok farklı ve görevde iblis olduğu için her iblisin görevi birbirinden farklıdır. Örnek olarak Lamastu adındaki iblis verilebilir. Hamile kadınları ve bebekleri hedef alarak onların hastalanmasına vesile olduğu Babil dilinde yazılan metinlerde görülmektedir. İstanbul beykoz büyü yapan medyum hocalar büyü esnasında çeşitli cin ve iblislerden yardım alarak büyü uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

istanbul beykoz vefk yapan medyum hocalar

İstanbul beykoz büyü yapan medyum hocalar çeşitli büyüler yapmaktadır. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, hastalık ve ölüm büyüsü, soğutma ve ayırma büyüleri tarzında çok farklı büyüler uygulayan medyum hoca cin ve iblisleri aracı olarak kullanmaktadır. Eski Babil kültüründe Lamastu adındaki varlık çok bilinmektedir. Ancak en büyük düşmanı da Pazuzudur. Pazuzu da her ne kadar kötü niyetli bir varlık olsa da hamile kadınları ve bebekleri Lamastunun kötü enerjisinden korumaktadır.

Bir Yorum

  1. Geri getirme büyüsü yapan isyanbul hocaları

    Geri getirme büyüsü yaptırmak için Edis hocayla çalıştım ve kendisinden çok memnun kaldım ben kız arkadaşımdan ayrılmıştım bir kaç hocayla çalıştım geri gelmesi için fakat sonuç alamadım uzun araştırmalar yaptıktan sonra Edis hocayı buldum kendisiyle çalıştım 10 günde kız arkadaşımı bana geri getirip bağladı. Kız arkadaşımla eskisinden daha mutluyuz ve bu mutluluğu Edis hocaya borçluyum kendisini herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir