Ana sayfa / medyum / Kabala büyüsü

Kabala büyüsü

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır

Kabala büyüsüKabala büyüsü nün en güçlü manevi işlemlerden biri olduğunu birçok işi bilmez. Çünkü bu işlemler çok az yapılır ve birçok medyum yeterli bilgi birikime sahip olmadığı için bu işlemlerden uzak durmayı tercih ederler. Aşık etme, ayırma veya gideni geri getirme gibi kişisel etkileme işlemlerin de kullanılan özel bir teknik olmasına rağmen halen günümüzde çok fazla uygulanamayan bu teknik için bir medyumun üst düzey bilgi ve birikime sahip olması gerekir.

Özellikle manevi anlamda kendilerini çok ciddi bir şekilde geliştirmiş olmaları gereken medyumlar aynı zamanda zihnen ve bedenen çok ciddi bir şekilde yorulacakları için karşılarına çıkacak her türlü zorluğa hazır olmalıdırlar. Aynı zamanda bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler kimi zaman kendilerinin de etkilenebileceğini bilmeli ve tedbirlerini buna göre almalıdırlar.

Eski zamanlar da yaşamış olan yehova hakkında Hz. Musa tarafından verilen gizli bilgilerden doğan ve o günden bugüne gelen bu işlemler de amaç her ne olursa olsun öncelikle medyumların tevrata tam anlamı ile hakim olmaları ve bu kitap içinde geçen tüm konular hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Aynı zamanda işlemleri yapacak olan medyumların zihin kontrolü konusuna da kendisini çok iyi geliştirmiş olması çok önemlidir. İnsanları gerçekten çok yoran ve zorlayan bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjileri kontrol etmek ciddi bir emek istemektedir.

Verdikleri bu emeklerin karşılığını kısa zaman içinde alacak olan medyumlar özellikle insanların günlük hayatta kesinlikle ulaşamadıkları sonuçlara kolay bir şekilde ulaşabilmeleri için sık sık kendilerine kabala büyüsü işlemlerini önermektedirler. En deneyimli medyumların bile yapmakta zorlandıkları bu işlemler de her zaman dikkatli hareket etmeleri gereken medyumlar aynı zamanda insanları da çok dikkatli olmaları konusunda uyarmalıdırlar.

Bir Yorum

  1. Şevval kaya

    benim nişanlımla aramda ki sorunlardan dolayı bir kaç medyuma başvurdum fakat aylar geçti ya ulaşamadım kimseye yada telefonlarımı açan kimse olmadı her seferinde mağdur oldum hüsrana uğradım. Kabala büyüsünü çok araştırdım çok etkili bir büyü olduğunu ve kısa sürede kesin sonuç verdiğini ömürlük olduğunu okudum her yerde ama güvenim yoktu kimseye kime yaptıracağım konusunda tereddüt edip duruyordum. Kabala büyüsü yorumlarına bakarken çoğu yerde edis hoca hakkında yapılan yorumlara rastladım durdum kendisiyle çalışan yüzlerce insanın sonuç aldığını gördüm okudum son kez şansımı medyum edis hocayla denemek istedim numarasını buldum ulaştım kendisine durumumu izah ettim güzelce dinledi beni konuşmasıyla bana oldukça güven verdi sonra çalışma hakkında bilgi aldım kafama yattı son kez denemek istedim bir kaç gün sonra parayı yatırdım işlemlere başladık. 12 gün sürdü çalışmamız çalışmalar bitmeden nişanlımdan neticeler görmeye başlamıştım çalışmalar bittikten sonra nişanlımla aramızda sorun problem kalmamıştı her şey istediğim gibi olmaya başladı inşallah ömür boyu böyle sürer teşekkür ederim edis hocam. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir