Ana sayfa / medyumlar / Medyum arayanların dikkat etmesi gerekenler

Medyum arayanların dikkat etmesi gerekenler

Medyum arayanların dikkat etmesi gerekenlerMedyum arayanlar ‘ın dikkat etmesi gerekenler hakkında bilgileri olmayan kişiler kendilerini ne kadar ciddi risklerin beklediğini bilmedikleri için çoğu zaman sahte medyumlar sebebi ile çok ciddi sorunlar ile boğuşmak zorunda kalmaktadırlar. İnsanların çaresizliklerini kendi çıkarları için kullanan ve kendilerine çok farklı şekilde zarar veren bu kişiler her zaman için insanların uzak durmaları gereken kişiler olmuşlardır. Bugüne kadar birçok kişinin hayatına çok ciddi sıkıntılar vermiş olan sahte medyumlar insanları ikna etme konusunda son derece başarılı olan kişilerdir. Özellikle kendilerini kamufle etmek için birçok farklı yol deneyen bu kişiler aynı zamanda insanların bu alana karşı olan güvenlerinin de azalmasına neden olmaktadırlar. Bilindiği gibi medyumlar çok eski zamanlardan bu yana insanların taleplerini manevi enerjileri harekete geçirerek karşılayan kişilerdir. Özellikle sahip oldukları bilgiler ve deneyimler ile herkesin yardımına koşan bu kişiler en eski zamanlardan bu yana yaşadıkları toplumların en özel ve en farklı karakterleri olarak ön plana çıkmaktadırlar. Bilindiği gibi medyum ararken risk almamak için öncelikle gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikler hakkında araştırma yapmak gerekmektedir. Günümüzde birçok başarılı ve aynı zamanda isimlerini kanıtlamış olan birçok medyum olduğunu bilen insanlar bu kişilere ulaşabilmek için sürekli olarak araştırmalar yapmaktadırlar.

İlk defa bu alanda hizmet alacak olan kişiler kesinlikle deneyimli kişilerin kapılarını çalmalı ve bu kişilerin verdikleri bilgiler ile hareket etmelidirler. Bu alanda yapılacak olan yanlış seçimlerin kendilerine çok pahalıya patlayacağını bilen insanlar hem kendilerini hem de çevrelerinde ki kişileri korumak için her zaman mesleğinin en güvenilir isimleri ile çalışmak istemektedirler. Sadece bu alanda değil aynı zamanda birçok alanda sürekli olarak en güvenilir kişiler ile çalışmak isteyen insanlar medyum seçimlerini nasıl yapacaklarını bilmeden asla harekete geçmemelidirler. En basit işlemleri için dahi mutlaka isimlerini kabul ettiren ve uzun zamandan bu yana bu alanda var olan kişiler ile çalışmak gerekmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana insanların taleplerini en doğru ve en güvenilir teknikler ile karşılamak için ellerinden geleni yapan medyumlar her zaman için insanların güvendikleri isimler olmak için kendilerini sürekli olarak geliştirmek istemektedirler. Son derece önemli ve farklı bir meslek olarak ön plana çıkan medyumluk mesleği hakkında insanların taleplerini karşılamak için kesinlikle çok uzun zaman boyunca emek vermek zorunda kalmaktadırlar. Birçok kişi medyum olmak için yola çıkarken çoğu zaman karşılarına çıkan zorlu yolu gördüklerinde farklı alanlara yönelmektedirler.

Bu alanda insanların güvendikleri bir isim olabilmek için çok farklı bilim dalları ve tüm dinler hakkında sürekli olarak araştırma yapmak gerekmektedir. Aynı zamanda bu bilgileri doğru zamanlar da ve doğru şekilde kullanabilmekte yine bir medyumun başarılı olabilmesi için son derece önemlidir. Bilindiği gibi günümüzde insanların güvenlerini kazanan medyumların sayıları çok azdır. Bu sebeple insanlar bu kişilere ulaşabilmek için çoğu zaman tahmin ettiklerinden çok daha fazla emek vermek zorunda kalmaktadırlar. Çok özel ve çok zorlu işlemler yapan bu kişiler aynı zamanda insanların en özel bilgilerini de güven içinde verdikleri kişilerdir. Doğal olarak her zaman için insanlardan farklı konular hakkında talepler almaktadırlar. Ancak medyum arayanların dikkat etmesi gerekenler hakkında tam olarak bilgileri olmayan kişiler bu başarılı medyumlar yerine kendilerini sahte medyumların tuzakların da bulmaktadırlar. Son derece önemli ve aynı zamanda riskli işlemlerin yapıldığı bu alanda insanların güvenlerini kazanan kişilerin sayıları çok az olduğu için insanlar sürekli olarak medyum araştırmalarına çok ciddi zaman ayırmak zorunda kalmaktadırlar. Özellikle ilk defa medyumlar ile çalışmak isteyen kişiler bu konuda çok daha dikkatli olmalı ve aynı zamanda bu alan hakkında deneyimleri olan kişilerin kapılarını çalarak kendilerinden öneriler almalıdırlar. Bu meslek hakkında bir okul olmaması ve aynı zamanda insanların medyum olmak için çok uzun zaman boyunca emek verip kendilerini geliştirmek zorunda olmaları sebebi ile bu meslek her zaman için en zor mesleklerden biri olmuştur.

Dolayısı ile medyumların sayıları her zaman çok az olmuştur. Birçok farklı amaçla talep alan medyumlar insanların güvenlerini nasıl kazanacaklarını bilmeli ve her zaman için bu amaçla çalışmaları gerektiğini bilmelidirler. Özellikle riskli işlemler yapacak olan kişiler kesinlikle çok titiz olmalı ve meslekleri hakkında gerekli olan tüm bilgilere tam anlamı ile sahip olabilmek için manevi ilimler hakkında sürekli olarak araştırmalar yapmalıdırlar. Bu araştırmaların kendilerine çok şey katacağını bilen insanlar mesleklerinin önemli ve elit isimleri olabilmek için bu alanda başarılı olan kişilerin de kapılarını çalarak o kişilerin yanlarında zaman geçirmeye özen göstermelidirler. Doğru medyumların nasıl seçileceğini bilmek ve aynı zamanda bu konu hakkında gerekli özeni göstermek insanların her zaman için dikkat etmeleri gereken konulardır. Bugüne kadar birçok kişi bu konuda yaptıkları hataların bedellerini çok ciddi bir şekilde ödemiş ve bu sebeple bu alana karşı olan güvenlerini de kısa zaman içinde kaybetmişlerdir. Daha sonra ki zamanlarda da bu alanda hizmet almak isteyen kişilerin her zaman çok ciddi şüpheler duymalarına neden olan bu durumu düzeltmek ise ancak kendilerini kanıtlamış olan güvenilir ve deneyimli medyumlara düşmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu meslekte yapılan işlemler hakkında bilgileri olmayan kişiler kesinlikle bu işlemleri yapmayı denememelidirler.

Çünkü bu tarz işlemler hakkında yapılacak olan her türlü hata insanların daha önce yaşamadıkları çok ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalmalarına neden olabilmektedir. Medyum seçimlerinde mutlaka isimleri bilinen ve uzun zamandan bu yana bu alanda var olup insanların güvenlerini kazanmış olan kişiler ile çalışmak gerekmektedir. Bu sayede hem alınan riskler en aza inmiş olacak hem de insanlar her zaman istedikleri sonuçları almanın keyfini tam olarak yaşayacaklardır. Bilindiği gibi medyumlar genellikle tüm medyumluk işlemleri hakkında bilgi sahibi olurken çoğu zaman ise kendilerini belli bir konu hakkında tam olarak geliştirmektedirler. Bu sebeple insanlar yaptırmak istedikleri işlemler hakkında sahip oldukları bilgiler ile insanların güvenlerini kazanmalı ve yeteri kadar deneyimleri olmayan işlemler hakkında kesinlikle talep kabul etmemelidirler. Eski zamanlarda olduğu gibi günümüzde de çok az kişi tarafından başarılı bir şekilde yapılmakta olan bu meslek insanların beklentilerini karşılama konusunda genellikle yeterli olurken kimi zaman ise insanlar sahte medyumlar sebebi ile daha önce hiç yaşamadıkları çok ciddi sorunlar yaşayabilmektedirler. Geçmiş zamanlarda yaşanan sorunlara bakıldığı zaman insanların neden bu işlemlerden bu kadar uzak durmak istediklerini görmek çok daha kolay olmaktadır.

Medyum ararken risk almak istemeyen kişiler özellikle daha önce bu alanda hizmet alan ve aynı zamanda beklentileri tam olarak karşılanan kişiler ile çalışmaya özen göstermelidirler. Her zaman için çok gizemli ve çok özel işlemler yapan bu kişiler hakkında merak ettikleri konular olan insanlar özellikle kimlerle çalıştıklarını her zaman bilmek istemektedirler. Bu sayede hem kendilerini güven içinde hisseden hem de kısa zaman içinde istedikleri sonucu alabilmekte olan insanlar özellikle başka kişilere de sürekli olarak öneriler de bulunabilmektedirler. Bilindiği gibi günümüzde her türlü konu hakkında bilgi toplamak ve aynı zamanda öneri almak son derece kolaydır. Özellikle İnternet sayesinde insanlara veya bilgilere ulaşmak çok daha kolay olmaktadır. Bu sebeple medyum arayan kişiler de İnternet üzerinde yapacakları özel araştırmalar ile kısa zaman içinde istedikleri her türlü bilgiye ulaşabilmektedirler. Bu konu hakkında risk almak istemeyen kişiler bu şekilde elde ettikleri bilgiler ile çok daha doğru seçimler yaparken aynı zamanda istedikleri sonuca çok kolay bir şekilde ulaşabilmenin mutluluğunu da yaşayabilmektedirler. Bu mesleğin diğer meslekler ile hiçbir benzerliği bulunmamaktadır. Bu sebeple insanlar medyumluk mesleği hakkında çok az şey bilmektedirler. Bu bilgiler ise genellikle gerçek bir medyum seçimi için yeterli olmayabilmektedir. Yani insanlar sahte medyumların tuzaklarına çok kolay bir şekilde düşebilmektedirler.

Dolayısı ile bu alanda hizmet almadan önce mutlaka medyum arayanların dikkat etmesi gerekenler hakkında bilgi sahibi olmak ve her zaman için bu bilgiler ile hareket etmek gerekmektedir. Birçok kişi medyum seçimi yapacakları zaman öncelikle kendilerine tam anlamı ile yardımcı olacak önemli isimler ile çalışmak istemektedirler. Bunun için ise her zaman çok ciddi bir şekilde araştırma yapmakta ve aynı zamanda bu konuya gerekli zamanı ayırmaları gerektiğini de bilmektedirler. Medyum seçimleri sırasında insanların yeyeri kadar bilgiler olmamasını kendileri için bir avantaj olarak gören birçok sahte medyum vardır. Bu kişiler özel olarak hazırladıkları tuzaklar ile insanları çok kolay bir şekilde kandırabilmekte ve aynı zamanda kendilerine çok ciddi sıkıntılar yaşatabilmektedirler. Bu konu hakkında kesinlikle seçici olunması gerektiğini belirten uzmanlar öncelikle gerçek bir medyumun sahip olması gereken özellikler hakkında bilgi sahibi olunması gerektiğini belirtmektedirler. Medyumlar öncelikle insanların güvenlerini kazanabilmek için kendilerini tam olarak geliştirmeli ve aynı zamanda yaptıkları başarılı işlemler ile isimlerini geniş kitlelere duyurmış olmalıdırlar. Ancak bu şekilde mesleklerinin en önemli ve en güvenilir isimleri olabilen bu kişiler kendilerine gelen kişilerin sürekli olarak başka kişilere de önerdikleri isimler olabilmektedirler.

Son derece önemli ve aynı zamanda ciddi bir meslek olan medyumluk bugüne kadar birçok kişinin kısa zaman içinde istedikleri her türlü konu hakkında sonuç aldıkları önemli bir meslek olmuştur. Özellikle yapılan manevi işlemler hakkında bilgileri olan insanlar medyumları her zaman çok gizemli ve esrarlı kişiler olarak görmüşlerdir. Doğal olarak medyumların yaptıkları işlemler de insanların hem çok ilgi gösterdikleri hem de hakkında sürekli olarak araştırma yaptıkları işlemler olmuşlardır. Bir medyumun güvenilir ve emin bir isim olduğunu kanıtlaması için öncelikle uzun zaman boyunca çok ciddi çalışmalar yapması gerekmektedir. Bu sayede kısa zaman içinde ismini geniş kitlelere duyurmayı başaracak olan bu kişiler aynı zamanda mesleklerinin de en önemli isimleri olmayı başarabilmektedirler. Günümüzde olduğu gibi eski zamanlarda da medyum olmanın çok zor olması sebebi ile insanlar bu mesleği seçerken çok ciddi bir şekilde düşünmekte ve bu sebeple medyumların sayıları da her zaman çok az olmaktadır. Tüm işlemlerin doğru bir şekilde yapılması, insanların güvenlerinin kazanılması veya gelen her türlü talebin kısa zaman içinde karşılanması bir medyumun başarılı olması için çok önemlidir. Hiçbir zaman bu tarz işlemler hakkında risk almak istemeyen insanlar kendilerine güven duyulan ve isimleri uzun zamandan bu yana birçok kişi tarafından ezbere bilinen kişileri seçmek için çok ciddi bir emek vermektedirler. Bu tarz özel mesleklerin en önemli yanlarından biri de çok az kişi tarafından yapılması ve aynı zamanda insanların da güven konusunda çok zorlanmalarıdır.

Günlük hayatta ulaşamadıkları birçok sonuç için sürekli olarak medyumların kapılarını çalan insanlar kısa zaman içinde aldıkları sonuçlar ile hem mutlu olmakta hem de şaşkınlıklarını gizleyememektedirler. Kimi zaman manevi alemler ile iletişime geçen kimi zaman ise nurani varlıklardan yardım alan bu kişiler eski zamanlarda şeytan ile dahi iş birliği yapmışlardır. Bilindiği gibi bu tarz durumlar kimi zaman insanlara tam olarak korku filmlerini andırmaktadır. Doğal olarak bu işlemleri herkes yapamadığı gibi aynı zamanda yapan kişiler de her zaman için insanlardan çok ciddi bir şekilde ilgi görmüşlerdir. Özellikle başarılı bir medyum olmak isteyen kişiler öncelikle doğuştan gelen bazı özel yeteneklere sahip olmalı ve aynı zamanda sahip oldukları bu yetenekleri de sonradan yapacakları özel çalışmalar ile geliştirmelidirler. Ancak bu şekilde insanların güvenlerini kazanacak olan medyumlar hem mesleklerinin en önemli isimleri olabilmekte hem de kısa zaman içinde insanların güvenlerini tam olarak kazanabilmektedirler. Yaptıkları işlemler de kimi zaman çok ciddi riskler almak zorunda kalan bu kişiler özellikle farklı ilim dalları hakkında sürekli olarak kendilerini geliştirdikleri gibi aynı zamanda deneyimli diğer medyumların yanlarında da zaman geçirip kendilerini geliştirmek zorunda kalmaktadırlar. İnsanların her zaman farklı konular hakkında talepler de bulundukları bu kişiler hakkında az bilgi olması sebebi ile insanlar kesinlikle risk almadan ilk seferinde en doğru kişilere ulaşabilmek için gerekli zamanı ayırmalıdırlar. Bilindiği gibi geçmiş zamanlar da kimi zaman acemi kimi zaman ise sahte medyumlar sebebi ile çok ciddi sorunlar yaşanmıştır. Bu sorunlar kimi zaman o kadar ciddi boyutlara ulaşmıştır ki insanlar içinden çıkamadıkları çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmışlardır.

Medyum arayan insanlar özellikle kısa zaman içinde en doğru seçimi yapmak istedikleri için acele etmekte ve bu durum sahte medyumların işlerini de kolaylaştırmaktadır. Özellikle zor durumda olan ve belli bir hedefe çok kısa zaman içinde ulaşmak isteyen kişileri çok kolay bir şekilde kandırabilmekte olan sahte medyumlar her zaman için yaptıkları özel işlemler ile insanların bu alana karşı olan güvenlerini de kısa zaman içinde yok edebilmektedirler. Doğal olarak mesleklerini başarılı bir şekilde yapan medyumların en önemli görevlerinden biri de insanların hem uzak durmak istedikleri hem de her zaman ön yargı ile yaklaştıkları bu mesleğin itibarını arttırmaktır. Bunu da ancak başarılı işlemler ile ve insanların beklentilerini karşılayacak bilgilere sahip olmak ile yapabilmektedirler. Daha önce insanların bu alanda yaşadıkları sorunlar hakkında bilgileri olan insanlar yaşanan bu sorunlar hakkında araştırma yaptıkları zaman çoğunlukla bu alandan uzak durmanın kendileri için en doğru seçim olduğunu düşünmektedirler.

Sahip oldukları her türlü özellik ile sıradan insanlardan çok farklı kişiler olan medyumlar günlük yaşam tarzlarından giyim kuşamlarına kadar birçok konu hakkında insanların ilgilerini çekmektedirler. Son derece ciddi ve aynı zamanda son derece önemli işlemler ile insanların taleplerini tam olarak karşılamakta olan bu kişiler özellikle risk almamak için sürekli olarak sahip oldukları bilgileri sonuna kadar kullanmaktadırlar. Bu tarz işlemler yapmak isteyen bir kişi yeteri kadar bilgiye sahip olduğundan emin olmadan asla harekete geçmemeli ve aynı zamanda insanların taleplerini de kesinlikle karşılamaya çalışmamalıdırlar. Medyum arayanların dikkat etmesi gerekenler hakkında araştırma yapan kişiler de yaptıkları araştırmalar ile bu kişiler hakkında en doğru kararı nasıl vereceklerini kolay bir şekilde öğrenebilmektedirler.

6 Yorumlar

 1. Esmanur Gerçek medyum arayanlar

  Kardeşimin kocası kardeşime şiddet uyguluyor onu dövüyor ve her akşam da içiyordu artık çok sıkıldık onun dayak yemesinden ve her gün ağlamasından en sonunda bir çare bulmaya karar verdim. Bunun üzerine gitmediğim hoca çalmadığım kapı kalmadı ama nafile hiç bir hoca bu adamı iyi yapamadı ve kardeşimin üzülmesine daha fazla dayanamadım ve internet üzerinde medyum araştırırken tavsiye edilen medyumlarda edis hocayı gördüm ve o kadar çok tavsiye edeni vardı ki sizlere anlatamam. Oradan yola çıkarak edis hocamdan yardım istedim. Hocam yetişin bu adam kardeşimi öldürecek her gün dövüyor her gün şiddet içip içip kardeşimi dövüyor artık ne olur bu adama siz bir şey yapın hocam yalvarıyorum. Edis hocamda bu adam için en etkili bir çalışma yapacağım yani odkara büyüsü çalışması bu adamı hem yola getirecek hem de dize getirecek ne bir fiske dayak ne bir kötü söz karısından izinsiz sokağa bile çıkamaz dedi. Bende sahiden hocam öyle bir şey yapabilir misiniz dediğimde sadece 14 gün bekle ve gör dedi. 14 gün boyunca kardeşimi arayıp durdum ve sonunda kardeşim beni aradı abla kocama bir şeyler oldu benden izin istiyor vermeyince gitmiyor bana güzel sözler söylüyor bana sarılıyor beni özlediğini sevdiğini sanki çok aşık bu adam ne oldu bilmiyorum ama gerçekten çok iyi oldu abla sonunda bende artık şiddetten dayaktan kurtuldum. Kocam hatasını anladı sanırım bana artık çok iyi davranıyor dedi. Ben bunu duyunca çok mutlu oldum ve kardeşimi görmeye gittiğimde dediği gibi olmuştu. O dayak atan adam sanki bir melek oldu öyle çok değişti ki görenleri şaşırtıyordu adeta. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  • gönül yerli

   Esmanur hanım böyle bir şeyden kurtulmanıza medyum edis hoca mı vesile oldu ? Öyle bir şey olduysa eğer bende kendisiyle gerçekten çalışmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz ?

   • Esmanur

    Gönül kardeşim için rahat olsun edis hoca beni bu dertten kurtardı seni de kurtarır mutlaka.

    • Gönül

     esmanur teşekkür ederim bende başladım çalışmaya

 2. Bekircan Medyum ararken dikkat edin

  Medyum atlas hocadan yardım istedim. Eşim son zamanlarda bana karşı soğuk davranıyor bende bunun nedenini merak ediyordum. Bunun üzerine atlas hocaya bakım yaptırmaya karar verdim. Atlas hoca bakım sırasında eşime birileri tarafından soğutma büyüsü yapıldığını ve bu büyüden ötürü böyle aramızda mesafenin olduğunu söyledi. Bende atlas hocadan bu büyünün bozulmasını ve eşimin yeniden bana bağlanmasını istemiştim. Atlas hoca yapılan büyüyü bozacağını ve 12. gün içinde tüm sorunları çözeceğini söyledi. Bunun üzerine bende dediği gibi yaptım 12 gün boyunca bekledim. Zamanla eşimde bir kaç değişimler görmeye başladım. Eşim sanki yeniden kendine geliyor yeniden yavaş yavaş bana yaklaşıyordu. Bir gün dışarı yemek yemeğe götüreyim dediğimde hiç yok demedi ve benimle beraber geldi. Ben bunu bile tersler diye düşünürken olumlu cevap aldım. 12. gün sonunda ise tamamen eşim bana bağlandı ve benim istediğimi yapmaya başladı. Aramızda ne bir soğukluk ne bir düşmanlık hiç bir şey kalmadı. 0536 014 8431

 3. Özgül

  Süryani büyüsü yaptırmaya karar verince bir den çok medyum ile konuşmaya başladım. Hiç birine güvenemedim ve aralarında beni ikna etmeye çalışan ve güven vermeye çalışan bir bayan hocayı görünce bende onunla çalışmaya kararlıydım. Bu medyum dilha hoca öyle içten konuşuyor öyle samimi geliyordu ki ben ona inanmak ve onunla çalışmak istedim. Dilha hocamdan Süryani büyüsünü yapmasını ve kocamın bana yeniden bağlanmasını evine dönmesini istedim. Bu konuda beni mağdur etmeyip bana yardımcı olan dilha hocamın sayesinde 9 günde ben Süryani büyüsünden etkili bir sonuç aldım. Kocam bana bağlandı ve evine yeniden döndü. Bir daha beni bırakmadı. 0552 791 4566

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir