Ana sayfa / medyum / Mezara gömülen muska

Mezara gömülen muska

Mezara Gömülen Muska Nasıl Yapılır

Mezara gömülen muskaMezara gömülen muska işlemlerinin çok yaygın olarak kullanıldığını herkes bilmektedir. Özellikle bu işlemler ile birçok farklı konuda istedikleri sonucu alabilen medyumlar genellikle kara büyü işlemlerin de hazırladıkları muskaların mezara gömülmesini istemektedirler. Bu tarz işlemlerin genellikle istenen sonucu verdiğini belirten deneyimli medyumlar her ne kadar riskli olsalar bile yine de doğru bir şekilde uygulandıkları zaman bu tarz işlemlerden alınmayacak sonucun olmadığını da belirtmektedirler.

Genellikle kötü amaçlar ile yapılan işlemler de medyumların ilgi gösterdikleri bu işlemler de muskaların içerdiklerinin kesinlikle doğru belirlenmesi gerekmektedir. Daha önce bu işlemleri yapmayan veya bu tarz bir teknik kullanmayan medyumların çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Çok eski bir kökeni olmasına rağmen halen insanların hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadıkları bu teknikleri kullanan medyumlar muskaların gömülme işlemlerinden sonra mutlaka okudukları özel dualar veya tılsımlı sözler ile işlemleri desteklemeleri gerekmektedir.

Çok eski zamanlardan bu yana medyumların farklı amaçlar ile kullandıkları bu işlemlerden sonra ne kadar zaman içinde sonuç alınacağını bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple yapılan işlemlerin sonuçlarını sabırlı bir şekilde beklemek ve aynı zamanda istenen sonucun ortaya çıkacağına dair inancı kesinlikle kaybetmemek gerekmektedir. Muskaların kesinlikle yakın zamanda vefat eden bir kişinin mezarına ve gece yarısı gömülmesi gerekmektedir.

Tüm bunların yanında bu muskaların mutlaka işlemleri yaptıran kişiler tarafından gömülmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bu tarz işlemlerden sonuç alınması kesinlikle olanaksız olacaktır. Ancak deneyimli ve güvenilir bir medyum tarafından uygulanması gereken mezara gömülen muska tekniğin de insanların risk almamak için medyumlardan habersiz hiçbir işlem yapmamaları gerekmektedir. Bu sayede kısa zaman içinde istenen sonuç ortaya çıkar ve insanlar amaçlarına rahat bir şekilde ulaşabilirler.

2 Yorumlar

  1. Gökçe kuzu

    benim adım ayla 37 yaşındayım benim sorunum kaynanam yüzünden eşimle sürekli tartışmalar sonucunda boşanma kararı aldık bir anda boşandık. Ben eşimi çok seviyordum bunun için çok mücadele ettim ama eşime sanki bir şey yapılmış gibiydi yıllarca beraber kaldığım adamı tanımayacak değildim şüphe üzerine medyum hoca bulmaya başladım bir kaç kişiye baktırdım ama herkes farklı konuştu kafam karıştı. Gerçek medyum kimler diye araştırmalar yaptım bu siteye denk geldim medyum edis hocanın hakkında yapılan yorumlardan yola çıkarak kendisine bakım yaptırdım bakım sonucu eşimin üzerine kaynanam tarafından yapılan büyünün olduğunu bu yüzden aramızda sorunlar çıkarak boşandığımızı söyledi. Ben ise bu büyüyü bozmak istediğimi kaynanam da bizimle uğraşmasın diye bir şeyler yapmak istediğimi söyledim. Edis hocam şahmeran büyüsünün etkili olacağını söyledi çalışma hakkında bilgi verdikten sonra işlemlere başladık çalışmaların bitmesine yakın eşim pişman bir halde beni arayıp sormaya başladı yüz bile vermedim çalışmanın bitmesini bekledim. Çalışmalar bittikten sonra eşimle tekrardan bir araya geldik nikah kıydık tekrardan ve kaynanam ise bizimle artık uğraşmıyor. Ellerine sağlık hocam senin sayende mutluluğumu kavuştum tavsiye ederim herkese 0535 891 8597

  2. berfin

    Benim üstümde sürekli bir ağırlık halsizlik oluyordu sürekli uyuyordum istemsizce konuşup davranışlarda bulunarak çevremi kendimden uzaklaştırıyordum. İsteyerek yaptığım bir şey değildi mahallede bir hocaya gittiğimde bana musallat olduklarını söylemişti. Onlardan korkup medyum araştırmaya başladım ve hakkında yapılan yorumlarla bana güven verici Reha hocamla iletişime geçip yardım etmesini istedim. Allah bin kere razı olsun geri çevirmedi beni bu dertten kurtaracağını söyledi. Bana 15 gün çalışma süresi verdi. Hocam çalışmalara başlayalı 4 5 gün oldu ki ben artık değiştiğimin farkındaydım. İşlemler bittikten sonra bu dertten tamamen kurtulmuştum çok teşekkür ederim hocam elinize emeğinize sağlık hakkınızı asla ödeyemem ne yapsam yeridir umarım sizde benim gibi derdinize derman bulursunuz hepinize Reha hocamı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir