Ana sayfa / medyum / Resimle yapılan büyüler

Resimle yapılan büyüler

Resimle Yapılan Büyüler

Resimle yapılan büyülerHer insan hayattan istediklerini elde etmek için çeşitli manevi yollara başvurur. Bu yollar, duadan ağaca bez bağlamaya, muska yazdırmaktan büyü yaptırmaya kadar uzar gider. Evladının doktor olmasını isteyen annelerin, göbek bağını hastane bahçesine atmaları da buralara dayanır. Bu yöntemler fiziksel olarak gösterilen çabayı desteklemek için yapılır. Büyü çeşitlerinden en sık başvurulanın ise resimle yapılan büyüler olduğu görülmüştür. Bu büyüler hem kolayca yapılan hem de hızlı gerçekleşen büyülerdir. Bu sebeple çok sık tercih edilirler.

Resimle Yapılan Büyüler Neden Yapılır?

Yapılan anket çalışmalarına göre resimle yapılan büyüler genellikle kadın erkek ilişkileri için yapılıyor. Ya bir bireyin diğer bireye âşık olması, beğenmesi için yapılıyor. Ya da zaten evli olan çiftlerin birbirlerine daha çok bağlanmaları için yapılıyor. İkinci bir amaç ise birisi hakkında bilgi edinmek. İnsanlar, merak ettiği insanların fotoğrafları ile medyumlara giderek bilgi toplayabiliyorlar.
Özellikle anneler kısmetinin kapalı olduğunu için evlenemediğini düşündüğü evlatları için de kısmet açma işlemini resimli yapılan büyüler ile yaptırırlar. Çocuklarının fotoğraflarını alıp medyuma götürerek kısmetinin açılması için büyü yaptırırlar. Böylece yapılan büyünün doğru adreslenmesi mümkün olur. Aksi taktirde yanlış yönlendirmeler sebebiyle istenmeyen sonuçlar elde edilebilir.

Resimle Yapılan Büyüler Nasıl Yapılır?

Bu büyü genelde sadece büyü yapılması istenen kişinin fotoğrafı ile yapılır. Büyüyü yapacak kişi fotoğrafı alıp üzerine birtakım sözler ve dualar ile büyüyü yapar. Herkesin kendine has yöntemi vardır elbette.
Resimle yapılan büyüler bir adet fotoğraf ile yapılır. Medyumların bazıları küçük fotoğraf ile yaparken bazıları daha büyük fotoğraflar isteyebilir. Eğer elinizde büyü yaptıracağınız kişinin fotoğrafı yok çizilmiş bir portresi de işe yarayabilir.

Eğer yapılmaya çalışılan basit bir bağlama, aşık etme büyüsü değil ve daha karmaşık ve zor bir durum söz konusu ise bazı medyumlar ilave malzeme talep edebilirler. Bunlar büyü yapılacak kişiye ait eşya, bir parça saç gibi şeylerdir. Bu tip materyaller ile büyünün gücü artırılmaya çalışılır.

Resimle Yapılan Büyüler Kim Tarafından Yapılır?

Tüm büyü çeşitlerinde olduğu gibi bu büyüde de güvenilir bir medyuma gitmelisiniz. Çünkü olur olmaz kişilere yaptırılan tüm işlemler uzun veya kısa vadede olmadık sıkıntılara yol açar. Resimle yapılan büyüler için bu risk daha az olmakla birlikte, yanlış söylenen bir kelime veya yanlış yazılan bir tılsım tüm istekleri tersine çevirebilir. Bu sebeple tanıdığınız bildiğiniz veya insanlar tarafından referans verilen medyumlara giderek işinizi garanti altına almalısınız.

Medyumlar, çeşitli dini eğitimlere ve felsefi öğretilere sahiptirler. Bu sebeple ilk önce tercih edilmesi gereken kişilerdir. Olayın özünü anlamak, büyü işinin nasıl işlediğini veya işlemediğini doğru bir şekilde öğrenmek için bu önemlidir. Aksi taktirde kulaktan dolma bilgilerle işlem yapan bilgisiz insanların eline kalırsınız ki bu da hiç istemeyeceğiniz sonuçlar doğurur.

Resimle Yapılan Büyüler Tutar mı?

Bağlama büyüleri yapılırken genelde resimli yapılan büyüler tercih edilir. Bunun sebebi sonucun kesin, etkili ve hızlı olmasıdır. Medyumun yazdığı dua ve tılsımı büyü sahibinin de sonrasında tekrarlaması istenir. Bunun bazı kuralları vardır ve duruma göre değişkenlik gösterir. Medyumun tarif ettiği şekilde, sayıda ve zamanda yapılması etkisi açısından büyük önem arz eder. Sonrasında da büyü yapılan bu fotoğrafın kimsenin bulamayacağı ve zarar görmeyeceği şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir.
Resimle yapılan büyüler uzun yıllar boyunca geçerliliğini korur. Bunun ön şartı büyülü fotoğrafı iyi muhafaza etmektir. Aksi takdirde büyü etkisini yitirebilir.

Bir Yorum

  1. Sibel cebeci

    ben pek fazla bu tür şeylere inanmayan birisiydim ta ki sevgilimden ayrılıncaya kadar 3 yıllık ilişkim bir kız yüzünden bitmişti ve bu kız erkek arkadaşımın eski sevgilisiydi. Erkek arkadaşımla aramız iyiyken bir anda bana karşı agresif oldu bana soğuk davranmaya başladı sebebini anlayamadım beni bir anda terk edip eski sevgilisine gidince şüphe duydum ve arkadaşlarımın da tavsiyesi üzerine medyumlara başvurmak istedim. Gerçek medyum kimler diye araştırdım medyum edis hoca hakkında olumlu yorumlara rastladım ve kendisiyle iletişime geçerek işlemler yaptırdım uzaktan yapmış olduğu ermeni büyüsü 12 günde sonuç vererek erkek arkadaşım bana tekrardan geri döndü ve bağlandı artık eski sevgilisini tamamen unuttu. Bana bu konuda yardımcı olan edis hocama çok teşekkür ediyorum herkese de öneririm 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.