Ana sayfa / medyum / Sabun büyüsünü bozma

Sabun büyüsünü bozma

Sabun büyüsünü bozmaSabun büyüsü kara büyü sınıfına giren son derece güçlü bir büyüdür. Bu işlemleri yapacak olan kişiler çok dikkatli olmalı ve ortaya çıkacak olan sonuçlar hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmalıdırlar. Bilindiği gibi birçok kişi bu tarz işlemlerin etkileri sebebi ile çok ciddi sorunlar yaşamış ve bu sorunlar çoğu zaman kalıcı olmuştur. Medyumlar bu işlemleri yapmak kadar aynı zamanda sabun büyüsünü bozma işlemleri hakkında da soru almaktadırlar. Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler çok ciddi sıkıntılar çektikleri için yaşanan bu sorunların en kısa zaman içinde çözülmesi ve mutlaka doğru teknikler kullanılması gerekmektedir. Bilindiği gibi büyü bozma işlemleri hakkında birçok alanda çok farklı bilgiler bulunabilmektedir. Ancak bunların çoğu son derece riskli ve aynı zamanda faydasız işlemlerdir.

Deneyimli medyumlar büyülerin ancak çok güçlü olan bazı duaların sistemli bir şekilde okunması ile bozulacağını belirtmektedirler. Bu dualar doğru seçilmeli ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde işlem yapılmamalıdır. Çok eski bir geçmiş olan bu işlemler de amaç insanların manevi anlamda çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamak ve bu sorunların çözülmesini zorlaştırmaktır. Medyumlar bu işlemlerde ciddi bir başarı ortalaması yakalamışlardır. Bu sebeple sevmedikleri bir kişinin hayatlarında çok şiddetli sorunlar oluşmasını isteyen kişiler mutlaka çok dikkatli olmalı ve bu işlemler için en doğru medyumları bulduklarından emin olmalıdırlar.

Bu işlemlerin etkilerinin tamamen yok olması sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. Özellikle büyü bozma işlemleri hakkında yeteri kadar deneyimli olan kişilerin bulunması ve kendilerinden bu işlemler hakkında yardım alınması için mutlaka çok titiz bir şekilde araştırma yapılması gerekmektedir. Yapılan araştırmalarda insanların üzerlerinde dolaşan enerjilerin ne kadar ciddi güçleri olduğunu da bilmek gerekmektedir. Her medyum sabun büyüsünü bozma işlemlerini başarılı bir şekilde yapamamaktadır. Bu sebeple seçilen medyumların geçmişlerinin son derece ciddi bir şekilde araştırılması gerekmektedir. Yapılan onca uyarı ve yaşanan onca soruna rağmen yine de birçok kişi büyü bozma işlemlerini tek başlarına yapmayı denemektedirler. Ancak bu durum etkilerin yok olması yerine çok daha şiddetli bir hale gelmesine neden olabilmektedir.

 

Bir Yorum

  1. Erkan Sabun büyüsü yapan medyum

    Kız arkadaşımla giden 2 senelik bir ilişkim vardı. Biz birimizi çok seviyorduk ve evlenmeye karar verdik. Kız arkadaşım durumu ailesine anlattı. Ailesi de bu duruma öncelikle karşı çıktılar ama daha sonra bir akrabalarının onu istediğini ve onlara söz verdiklerini söyledi. Kız arkadaşım bunu duyunca beni arayarak ailem beni akrabaya vermek istiyor ben ne yapacağım bu konuda bilmiyorum kafayı yemek üzereyim. 2 senelik ilişkimi bilmiyorlar sanki de bir akrabaya veriyorlar beni diye çıldırıyordu. Daha sonrasında ise ne yapacağımı bilmiyordum. Kız arkadaşımı arayıp ben çözeyim sadece bana biraz zaman tanı ve olduğunda zaman yaratmaya bak dedim. Bende bu durumu bir medyum aracılığıyla ya da bir hoca ile çözmeye çalışacaktım. Daha sonrasında bir erkek arkadaşımdan yardım istedim bu konuyla alakalı oda bana bir telefon numarası verip bu kişiyle konuş derdini ona anlatırsın dedi. Bende ertesi sabah edis hocayı arayarak hocam benim sevdiğim bir kız var ailesi onu akrabaya vereceklerini söylemiş sizden ricam onu kimseye vermesinler sadece bana versinler ne olur. Edis hoca da bu konu için etkili bir süryani büyüsü yapacağını ve 14 gün içerisinde sonuç alacağımı söyledi. Bende daha sonrasında bu çalışmalar devam ettiği sürece kız arkadaşımı arayıp aileni oyalamaya devam et elimden geldiğince bütün imkanlarımı kullanmaya çalışıyorum dedim. Bu sırada kız arkadaşım elinden gelenin fazlasını yapıyor ve beni de çok sevdiği için katlanıyordu bu duruma. Daha sonrasında ailesi akrabaya vermeyeceklerini onu sevdiği birisi ile evlenmesine izin vereceklerini söylemiş. Kız arkadaşım hemen beni arayarak ailem beni sana vermeyi kabul ettiler. Ne oldu anlamadım ama bir sabah uyandığımda beni akrabaya vermekten vazgeçtiklerini ve sevdiğim kişi ile evlenmeme razı olduklarını söylediler. Bende bu durumdan çok mutlu oldum ve ailemle yakın bir zaman sonra istemeye gideceğimi söyledim onu. Daha sonrasında edis hocayı arayarak hocam Allah sizden razı olsun. Sizin sayenizde sevgilimde yuva kurabiliyorum. Siz olmasanız ben bugünleri göremezdim. Sizlere duacıyım ömür boyu. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir