Ana sayfa / medyum / Sevgilileri birbirinden soğutma büyüsü

Sevgilileri birbirinden soğutma büyüsü

Sevgilileri birbirinden soğutma büyüsüBirbirlerini çok seven ve kesinlikle ayrılmaları mümkün değil gibi görünen kişilerin dahi kısa zaman içinde birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olabilen soğutma büyüleri bugüne kadar birçok kişinin ilişkisine nokta koymalarına neden olmuştur. Bilindiği gibi bu tarz işlemler genellikle insanların mutsuz olmalarını amaçlamakta ve çoğu zamanda bunu başarmaktadır. Son derece önemli ve ciddiye alınması gereken bu işlemler güünümüzde de sık sık yapılmaktadır. Sevgilileri birbirinden soğutma büyüsü işlemlerinde insanların isimlerinin de yer aldığı özel muskalar kullanılabilirken aynı zamanda insanların kendilerine ait olan resimleri veya eşyaları da bu işlemler için yeterli olabilmektedir. ancak kimi zaman medyumlar çok daha ciddi sonuçlar alabilmek için manevi alemler ile iletişime geçmekte ve nurani varlıklardan yardım alabilmektedirler. Bu şekilde yapılan işlemlerin kendileri için ne kadar riskli olabileceğini bilen insanlar genellikle daha basit teknikler ile yapılan işlemleri kullanmak istemektedirler.

Bilindiği gibi tüm büyü işlemleri az çok risk içerebilmektedir. Bu sebeple insanlar seçtikleri medyumların kendileri için doğru işlemler yaptıklarından kesinlikle emin olmalıdırlar. İnsanların düşüncelerini değiştirmek ve aynı zamanda partnerlerine karşı olan tüm bağlılıklarını kısa zaman içinde yok etmek için yapılan bu işlemler insanların yaşadıkları ilişkilerin de kısa zaman içinde bitmesini sağlamaktadır. Bu kadar etkili bir işlemi yapabilmek için daha ilk anda hangi tekniğin ve aynı zamanda nesnelerin kullanılması gerektiğinin bilinmesi gerekmektedir.

Bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjilerin istenen sonucu verip vermediği veya insanlara herhangi bir şekilde zarar verip vermediği kesinlikle titiz bir şekilde takip edilmelidir. Birçok medyum bu işlemler de elde ettikleri başarılar sebebi ile insanlardan yoğun bir şekilde ilgi görmekte ve aynı zamanda kullandıkları teknikler ile kısa zaman içinde sonuç alabilmektedirler. Bu işlemleri hangi amaçlar yaparlarsa yapsınlar mutlaka çok dikkatli olmaları gerektiğini bilen medyumlar kısa zaman içinde alacakları sonuçlar ile çiftlerin birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlayabilmektedir. Bu sebeple amaçları bir kişinin mutlu olduğu ilişkisini bitirmek olan kişiler bu işlemler ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabileceklerini bildikleri için sürekli olarak medyumların kapılarını çalmakta ve taleplerini iletmektedirler.

Bir Yorum

  1. Fahri sevgilileri ayırma büyüsü yapan medyum

    Nişanlımla 1 senelik ilişkimiz bir anda bitti. Biz hala nedenini bilmiyorduk. Bunun üzerine ben onu unutamadım ve asla da unutmaya niyetim yoktu. Kendisini öyle çok seviyordum ki öyle çok özlüyordum ki sizlere anlatamam. Bu ilişki bitti ve aradan 2 ay geçti ben onu çok sevdiğim için unutamadım. Bir gün dayanamadım İnternet üzerinden etkili büyü yapan ve ya etkili hocalara bakmaya başladım. Bir kaç günlük araştırmalarımdan sonrasında medyum edis hocanın yorumlarını ve sonuçları dikkatimi çekti. Kendisiyle çalışmaya kararlıydım. Ne olursa olsun bu ilişki bitemez bitmemeliydi diye kendi kendime düşünüyordum. Daha sonrasında ise edis hoca bize bakım çalışması yaptı ve bu sırada bizi ayırmaya çalışan bir büyünün olduğunu söyledi. İlk başta çok tepkili davrandım bunu kim nasıl yapar diye çemkirdim ama edis hoca da bunu bilmiyordu. Ben sadece bu büyünün bozulmasını ve mümkün olduğu sürece de nişanlımı geri istiyordum. Edis hocanın bu yapacağı büyü bozma çalışmasından sonra da geri getirme işlemleri olacaktı. Yaklaşık olarak 2 haftalık bir işlem olacaktı hepsi. Bende bir umutla bir heyecanla nişanlımın geri dönmesini ve bana geri gelmesini bekliyordum. Yapılan işlemler sanırım çok etkiliydi ve onları bozması baya sürdü derken 2 haftanın sonunda nişanlıma kavuştum. Biz tekrar bir araya gelince her şey güllük gülistanlık oldu. Biz bunca zaman boş yere ayrı kalmışız dedim ve ona çok sarıldım. Onun kokusunu ve tenini bile çok özlemiştim. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir