Ana sayfa / medyum / Şirinlik vefki ne işe yarar

Şirinlik vefki ne işe yarar

Şirinlik Vefki Ne İşe Yarar?

Şirinlik vefki ne işe yararHer insanın alnında yazan sihirli sözcükler vardır. “Bana kendimi değerli hissettir.” İnsanın tüm çabası, sevildiğini görmek, değerli olduğunu hissetmek, kabul edilmek isteği üzerine inşa edilmiştir. Bu uğurda giyinir süslenir kokular sürer insanoğlu. Yeter mi? Yetmez elbette. O zaman biraz da manevi güçlerden faydalanmak gerekir. Peki bu mümkün müdür? Mümkünse nedir ve nasıl yapılır? Buna şirinlik vefki denir. İnsanların diğer insanlara daha şirin, sıcak ve samimi görünmeleri için yaptırdıkları bir çeşit muskadır bu aslında. Peki şirinlik vefki ne işe yarar? Üzerinizde taşıdığınız sürece karşınıza çıkan insanlara daha iyi, güzel, hoş ve zarif görünmenizi sağlar. Özetle karşınızdaki kişinin dikkatini çekmeyi ve sizi sevmesini sağlamış olursunuz.

Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır?

Bu muska aslında çok hızlı ve kolayca yapılan bir işlemdir. Medyum kişiye tam olarak niyetinizi anlatmalısınız. Bunun üzerine medyum kişi sizin için birtakım tılsımlar ve dualar yazacak ve çeşitli işlemlerle bunu güçlendirecektir. Size verdiği şirinlik vefki için sizin de yapmanız gereken birtakım şeyler olacaktır. Bunları siz de yaptıktan sonra işlem tamamlanmış olur. Şirinlik vefki kişinin üzerinde taşıyabileceği şekilde hazırlanır. Böylece kolaylıkla kıyafetinizin içinde taşıyabilir ve onun verdiği manevi gücü yanınızda hissedebilirsiniz. Etkisini göstermesi için üzerinizde taşımanız şarttır. Bununla birlikte ilave olarak söylemeniz gereken dualar olabilir. Bunları da yaparak etkiyi artırabilirsiniz.

Genellikle yazılan muska kolay yıpranmayacak bir kâğıda yazılır. Daha sonra çok küçük bir boyuta getirilecek şekilde katlanır ve dışına su, nem gibi ortamlardan etkilenmemesi için naylon kaplanır. Bazı durumlarda koruyucu yağlar da sürüldüğü olur. Sonrasında yine yıpranmaması ve kolaylıkla taşınması için deri veya kumaş ile kaplanır ve dikilir. Bazen taşımak için de ipler yapılır ve bu sayede kolye gibi taşımak da mümkün olur.

Şirinlik Vefkini Kim Yapar?

Piyasaya baktığınızda her önünüze gelen kişinin muska yazdığını görürsünüz. Yeni doğan bebekten tutun askere giden genç bir delikanlıya kadar herkese uygun muskalar yazılır. Ancak bunların işe yarayıp yaramadığı tartışılır. Daha da kötüsü ise istenen etkinin tersi durumlarla yüzleşmektir. Özellikle şirinlik vefki ne işe yarar yaptıracak kişilerin, kesinlikle bu işle ilgili bilgi ve irfan sahibi kişilerden faydalanması gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir etkisi olmayan muskalarla ortalarda gezinir ve asla istediğiniz sonuca ulaşamazsınız. Yanlış uygulamalar yüzünden spritüal güçlere küser ve faydalarından yararlanamazsınız. Bu da kişinin kendine yaptığı bir çeşit haksızlıktır.

Bu konuda kulaktan duyma bilgilerle nesilden nesile aktarılan tecrübeler ve korkular vardır. Unutulmaması gereken konu bu tip işlerde tüm deneyimler kişiseldir. Bu sebeple tüm söylenenlerden bağımsız şekilde hareket ederek, gerçekten medyum olan birinden yardım almak en doğru adım olacaktır.

Şirinlik Vefki Nasıl Etki Eder?

Medyum kişi muskayı tamamladıktan sonra, vefkin sahibi onu üzerine alır ve taşımaya başlar. Bu sayede etki etmeye başlar. Özellikle düğün, parti , iş yeri toplantısı veya ziyaret gibi farklı ve kalabalık insan topluluklarının olduğu ortamlara girileceği zaman takılması önerilir. Böylece şirinlik vefki etkisini gösterecek ve ortamdaki insanlara karşı farklı görünmeye başlayacaksınız. İnsanlar sizi daha şirin, sevimli görmeye başlayacak.
Özellikle şirketlerindeki iş arkadaşlarıyla iyi geçinmek ve sosyal anlamda da kabul görmek için birçok insan şirinlik vefki büyüsüne başvurur. Sevilen insanlara karşı diğer insanlar daha kibardır ve yardımseverdir. Bu da iş hayatında bazı avantajlarla birlikte başarıyı getirir. Sırf bunun için bile insanlar bu muskayı sık sık yaptırırlar.

Bir Yorum

  1. bülent durmuş

    3 senelik beraber olduğum kız arkadaşımla evlenme kararı aldık kız arkadaşımın annesi beni bir türlü istemedi. İnternet üzerinde ikna etme büyüsü için araştırmalar yaparken edis hocanın hakkında yapılan yorumlara rastladım ve bir kaç arkadaşın benim gibi sorunları olduğunu gördüm edis hocayla çalışarak bu sorunları hal ettiğini okudum zaman kaybetmeden bende iletişime geçerek kendisine sorunlarımı dile getirdim ve yardım istedim. Sağ olsun edis hocam beni kırmadı bana çok yardımcı oldu ve kız arkadaşımın annesi babası bu evliliğe razı olmaları için ikna etme büyüsü çalışması yaptı 15 gün bekledim sonrasında kız arkadaşım tekrardan konuyu ailesine açtığında bu sefer annesi de babası da rıza gösterdi aradan 2 gün geçti istemeye gittik ve sonunda kızı aldık. Edis hocamın sayesinde yuva sahibi olacağım ellerine sağlık hocam 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.