Ana sayfa / medyum / Süryani ermeni büyüsü

Süryani ermeni büyüsü

Süryani ermeni büyüsüDünyanın en eski ve aynı zamanda en tehlikeli manevi işlemlerinden biri olan Süryani ermeni büyüsü günümüzde neredeyse hiç yapılmamaktadır. Çünkü artık bu işlemleri yapacak kadar deneyimli veya cesur medyumlar kalmamıştır. Bu işlemlerden bu kadar korkulmasının neden ise hangi amaçla yapılırsa yapılsın insanların mutlaka şeytan ile iletişime geçmelerinin gerekmesidir. Doğal olarak bunu yapabilmek için inanılmaz bir yetenek ve deneyim gerekmektedir. Bilindiği gibi günümüzde kimi işlemler de nurani varlıklardan yardım alınabilmektedir. Ancak bu işlemler birçok medyum için kolay ve aynı zamanda risk içermeyen tekniklerdir. İnsanlar yaptıkları hataların bedellerini çok ciddi bir şekilde ödeyebilmektedir. Bu sebeple tüm işlemler de çok dikkatli olmak gerekmektedir. Bilindiği gibi manevi enerjileri harekete geçirmek genellikle medyumları zorlamamaktadır. Ancak manevi alemler ile veya nurani varlıklar ile iletişime geçmek çok ciddi bir işlemdir. Özellikle şeytan ile iletişime geçmek veya kendisinden bazı konular hakkında yardım almak kesinlikle hafife alınmaması gereken bir durumdur.

Bu tarz bir işlem yapılacağı zaman insanların hem çok dikkatli olmaları hem de işlemleri kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapmamaları gerekmektedir. Bundan yüzlerce yıl önce yaşamış olan ermeni veya Süryani medyumları yaptıkları tüm işlemler de insanların beklentilerini tam olarak karşıladıkları gibi aynı zamanda ortaya çıkan her türlü sorunda da çok başarılı sonuçlar almışlardır. Günümüzde bu işlemleri yapmak için güvenecek bir isim bulmak hem çok zor hem de çok zaman alan bir durumdur. Bu sebeple insanlar çok gerek olmadıkça bu işlemleri kullanmamalıdırlar. Zaten deneyimli bir medyum da kendisine gelen süryani ermeni büyüsü  taleplerini çoğu zaman geri çevirmekte ve insanlara farklı işlemler ile yardımcı olmak istemektedirler. Günümüzde birçok kişiye çok korkutucu gelen bu fikir aslında insanların her zaman ilgilerini çeken ve bu işlemleri yapan kişilere karşı çok ciddi bir ilgi göstermelerine neden olan özel bir fikirdir. Bir insanın farklı teknikler kullanarak manevi alemler ile iletişime geçmesi her zaman için insanlara hem çok ilginç hem de çok korkutucu gelmiştir. Ancak bu artık son derece normal bir hale gelmiştir. Bu sebeple insanlar medyumların bu tarz işlemleri çok kolay bir şekilde yaptıklarını bilmekte ve farklı amaçlar ile sürekli olarak kapılarını çalmaktadır.

Süryani ermeni büyüsü işlemleri birçok farklı amaç ile kullanılabilmektedir. Zaten bu isimle anılmalarının nedeni de bu medyumların tüm büyü işlemlerin de elde ettikleri başarıları ifade etmek için kullanılan bir terim haline gelmiştir. Yani günümüzde yapılmakta olan aşk, sevgi veya benzeri büyü işlemlerin de de şeytan ile iletişime geçme tekniğini kullanmış olan ermeni veya Süryani medyumları her zaman için bu alanda çok saygın bir konuma sahip olmuşlardır. Bu sebeple günümüzde dahi isimlerinden saygı ile bahsedilen bu kişiler büyü dünyasın da günümüzde yapılan işlemlere de öncülük etmişlerdir. Birçok farklı teknik ile insanlara yardımcı olan bu kişiler özellikle sahip oldukları özel bilgiler ve deneyimler ile en zorlu işlemleri dahi kısa zaman içinde yapabilmekte ve bu sebeple kendilerine güvenen kişilerden her zaman yoğun bir şekilde talep almaktadırlar. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler süryani ermeni büyüsü işlemlerinin her zaman farklı bir yere sahip olduklarını görebilmektedirler. Bu işlemler de kesinlikle risk veya hata payı bulunmamaktadır.

Doğal olarak bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler kendilerini tam olarak geliştirmiş ve aynı zamanda insanların güvenlerini kazanmış kişiler olmalıdırlar. Son derece zor olan bu işlemler de kullanılan özel teknikler ile şeytan veya aynı tayfadan gelen varlıkların ilgilerini çeken medyumlar daha sonra ise ulaşmak istedikleri hedefler için bu varlıklardan yardım almaya çalışmaktadırlar. Bunu yapabilmek için hangi teknikleri nasıl kullanmaları gerektiğini bilmeleri gereken medyumlar yapacakları her türlü hatanın kendilerine daha önce hiç yaşamadıkları çok ciddi sorunlar yaşatacağını da bilmeleri gerekmektedir. Geçmişte çok az yapılmış olan bu işlemler de başarı ortalaması da tahmin edildiği kadar yüksek değildir. Bu sebeple insanlar kesinlikle risk almamalı ve bu işlemleri kullanmaktan uzak durmalıdırlar. Bilindiği gibi şeytan kontrol edilmesi son derece zor ve aynı zamanda olanaksız olan bir varlıktır. Özellikle insanların bu konu hakkında yaptıkları hataların ne kadar ciddi boyutlarda sonuçları olduğunu gören kişiler zaten kendilerini veya çevrelerinde ki kişileri uzak tutmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Yapılan onca uyarıya rağmen halen insanlar bu işlemleri kullanmak istemekte ve medyum aramaktadırlar. Günümüzde bu işlemleri yapacak kadar deneyimli bir medyum bulmak çok zordur. Bulunan kişiler ise çoğu zaman bu işlemleri yapmak yerine insanlar farklı işlemleri önermekte ve kendilerine farklı işlemler ile yardımcı olmak istemektedirler. Eğer bir amaç için şeytandan yardım alınacaksa o zaman yapılacak olan işlemler veya okunacak olan dualar hakkında tam olarak bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Yapılacak olan her türlü hatanın ilerleyen zamanlarda çok ciddi sonuçları olacağını bilmek gerekmektedir. Dünyanın en tehlikeli manevi işlemleri olan süryani ermeni büyüsü işlemleri hakkında yazılı veya görsel olarak bilgi veren bir kaynak bulmak son derece zordur.

Bu sebeple insanlar bu işlemleri denemek istedikleri zaman genellikle yeteri kadar bilgi sahibi olmadıkları için anca kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmek zorunda kalmaktadırlar. Deneyimli bir medyum bu tarz bir işlem hakkında talep aldığı zaman ortaya çıkacak olan tüm riskler hakkında insanları bilgilendirmeli ve aynı zamanda kendisine neler yaşanacağı hakkında gerekli olan tüm bilgileri vermelidir. Bilindiği gibi büyüler her zaman için riskleri olan işlemlerdir. En basit teknikler ile yapılsalar bile yine de insanlar kesinlikle bu işlemleri kullanacakları zaman kendilerini bekleyen sorunlar hakkında bilgi sahibi olmalı ve kesinlikle alacakları her türlü riskin kendilerine daha önce hiç yaşamadıkları çok ciddi sorunlar yaşatabileceğini bilmelidirler. Yüzlerce yıllık geçmişi ile bilinen bu işlemler de insanların beklentilerini tam olarak karşılamak için öncelikle medyumların kendilerini tam olarak geliştirmeleri ve aynı zamanda şeytanın davranış özellikleri hakkında tam olarak bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Bilindiği gibi şeytan diğer nurani varlıklar kadar kolay kontrol altına alınamayan ve aynı zamanda kontrolden çıktığı zaman çok daha tehlikeli olabilen bir varlıktır. Bu sebeple insanlar Süryani ermeni büyüsü  işlemlerini kullanmak istedikleri zaman öncelikle bu konuyu bilmeleri gerekmektedir.

Günümüzde birçok kişi bu işlemler hakkında araştırma yaparken yeteri kadar bilgi olmamasından yakınmaktadırlar. Ancak bu son derece normaldir. Çünkü bu işlemler çok az yapıldığı için haklarında bilgi olmaması da her zaman normal karşılanmaktadır. Kimi zaman insanların mutlu etmek kimi zaman ise kendilerine çok ciddi sıkıntılar çektirmek amacı ile yapılmış olan bu işlemler aslında günümüzde bilinen birçok büyü ile aynı amaç için yapılmıştır. Bu işlemlerin tek farkı ise yapılırken kullanılan tekniklerdir. Özellikle insanların her zaman temkinli olmaları gereken bu işlemler de çok başarılı sonuçlar almış olan ermeni ve Süryani medyumları sahip oldukları deneyimler ile her zaman için kendilerine güvenen kişilerin beklentilerini tam olarak karşılamışlardır. Birçok kişi bu medyumların bu işlemleri nasıl yaptıklarını merak etmektedirler. Çok uzun zaman boyunca yaptıkları işlemler ile şeytan veya benzeri nurani varlıklar ile iletişime geçme konusunda kendilerini tam olarak geliştirmiş olan bu kişiler günümüzde de insanların hem çok güvendikleri hem de haklarında çok şey bilmek istedikleri kişilerdir. Özellikle risk alarak yaptıkları bu işlemler de her zaman çok başarılı olmuş olan bu kişiler bu zamana kadar en az yapılan bu işlemlere karşı hep ilgi göstermişlerdir. Zaten çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak insanların ilgilerini çekmiş olan büyü işlemler günümüzde de aynı ilgi ile karşılaşmaktadır. Ancak insanlar en çok ilgiyi Süryani ermeni büyüsü işlemlerine gösterdikleri gibi aynı zamanda en çokta bu işlemlerden çekinmektedirler.

Bilindiği gibi bazı büyü işlemleri alınan riskler sebebi ile kesinlikle insanlara hata payı vermemektedir. Süryani ermeni büyüsü  işlemleri de bunların başında gelmektedir. Özellikle şeytan ile iş birliği yapan bir kişinin bu varlığın kontrolünü kaybetmesi demek sadece kendisini değil aynı zamanda konu ile ilgisi olan herkesi çok ciddi risk altına atması anlamına gelmektedir. Bu sebeple uzmanlar bu konu hakkında kendilerini tam olarak geliştirmiş kişilerden başka hiç kimseye güvenilmemesini önermektedirler. Yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip olmalarına rağmen haklarında en az bilgi olan işlemlerden biri olması sebebi ile halen insanlara en gizemli işlemler olarak gelmekte olan Süryani ermeni büyüsü  işlemlerin de hangi tekniklerin kullanıldığı hakkında tam olarak bir bilgi yoktur. Yani diğer büyü işlemlerinde olduğu gibi çok basit dualar ile şeytandan yardım almak neredeyse olanaksızdır. Aynı zamanda hazırlanan özel bir muska ile şeytanı harekete geçirmekte çok zordur. Bu sebeple insanlar bu işlemleri yaptırmak istedikleri zaman öncelikle bu işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Çünkü yapılan işlemler hakkında bilgi sahibi olmak medyumların doğru işlemler yapıp yapmadıklarını kontrol etmek için çok önemlidir. Bilindiği gibi birçok sahte medyum insanları bu şekilde kandırmakta ve aynı zamanda konu hakkında tam olarak bilgi sahibi olmamalarını kendi çıkarları için kullanabilmektedirler.

Bu tarz işlemler yapılacağı zaman öncelikle doğru tekniklerin kullanıldığından emin olmak ve aynı zamanda ortaya çıkan her türlü sorun karşısında en doğru adımları atmak gerekmektedir. Günümüzde en deneyimli medyumların dahi yapmak istemedikleri bu işlemler hakkında araştırma yapan insanlar genellikle hayal kırıklığı yaşamakta ve çoğu zaman istedikleri bilgileri bulamamaktadırlar. Aynı zamanda bu işlemleri denemek için güvenilir bir medyum bulmakta insanların sandığı kadar kolay olmamaktadır. Ermeni veya Süryani medyumlar okudukları çok özel duaların yanısıra sahip oldukları mistik özellikler ile artık şeytan ile iş birliği yapma işini çok kolay bir hale getirmişlerdir. Özellikle kısa zaman içinde aldıkları sonuçlar ile insanların güvenlerini kazanmış olan bu kişiler bu konu hakkında günümüzde de çok ciddi saygı ile anılmaktadırlar. Yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip olan bu işlemler de amaç her ne olursa olsun her adım çok büyük bir dikkat ile atılmalı ve aynı zamanda ortaya çıkacak olan her türlü risk en kısa zaman içine ortadan kaldırılmalıdır. Aksi takdirde insanların daha önce hiç yaşamadıkları çok ciddi sorunlar yaşamaları neredeyse kesin bir hale gelmektedir. Bir insanın bu tarz işlemler yapmak istediğinde dikkat etmesi gereken konuların başında öncelikle şeytanın kontrolünü nasıl sağlayacağı ve aynı zamanda sorunları nasıl çözeceği gelmektedir.

Bu konu hakkında her zaman beklentileri karşılamış olan güvenilir medyumların seçilmesi gerekmektedir. Özellikle daha önce bu işlemleri yapmayan veya ilk defa yaparak yapabileceğini düşünen kişiler insanlar için her zaman çok büyük risklerin oluşmasına neden olabilen kişilerdir. Acemi medyumların kesinlikle süryani ermeni büyüsü  işlemlerini yapmamalarını öneren uzmanlar geçmiş zamanlar da bu işlemler hakkında yapılan işlemlerin kesinlikle analiz edilmesini ve yapılan hataların ne kadar ciddi sonuçları olduğunun da unutulmamasını önermektedirler. Yaşanan sorunlara veya yapılan uyarılara rağmen halen birçok kişinin bu tarz işlemleri bilinçsiz bir şekilde yaptığını belirten uzmanlar bunun bedelinin ise çok büyük olabildiğini belirtmektedirler. Bilindiği gibi en basit büyü işlemlerinde dahi sonuçlar kimi zaman geri dönüşü olmayan boyutlarda olabilmektedir. Bu işlemler de dahi çok dikkatli olmak gerekirken süryani ermeni büyüsü gibi çok daha riskli işlemler de çok daha dikkatli olmak gerektiğini unutmamak gerekmektedir. Birçok kişi bu işlemler ile istedikleri hedefe çok kısa zaman içinde ulaşacaklarını düşünmektedirler. Ancak insanlar yapacakları kısa bir araştırma ile bu işlemlerin kendileri için ne kadar riskli ve ne kadar tehlikeli bir hale gelebileceğini görebilmektedirler. Son derece önemli ve aynı zamanda ciddiye alınması gereken işlemler olan süryani ermeni büyüsü  işlemleri yapılacağı zaman kesinlikle çok dikkatli olmak ve her adımı en doğru şekilde atmak gerekmektedir. Bu işlemler eskiden çok sık yapılan ancak günümüzde neredeyse hiç yapılmayan işlemlerdir. Çünkü günümüzde artık çok daha risksiz ve aynı zamanda daha basit teknikler kullanılmaktadır.

Deneyimli bir medyum insanların taleplerini şeytan ile iletişime geçmeden de karşılayabilmektedir. Yani büyü denince insanların akıllarına hemen bu tarz riskli teknikler gelmektedir. Hatta bu işlemler veya bu alan hakkında bilgileri olmayan kişiler genellikle medyumları sadece çok tehlikeli manevi işlemler yapan kişiler olarak görebilmektedirler. Ancak bu alanın içine giren kişiler zaman içinde aslında durumun tam olarak bu şekilde olmadığını anlayabilmektedirler. Günümüzde yapılan en tehlikeli büyü işlemleri olarak kabul edilen papaz büyüleri insanların gereksiz yere çok ciddi sorunlar ile karşılaşmalarını sağlayan işlemlerdir. Ancak süryani ermeni büyüsü işlemleri bu işlemlerden çok daha önemli ve çok daha riskli işlemlerdir. Bu sebeple insanlar kesinlikle çok gerek olmadıkça bu işlemleri kullanmamalı ve aynı zamanda deneyimli medyumların kendilerine verdikleri bilgilerin dışına çıkmadan hareket etmelidirler. Medyumlar kimi zaman kendilerini kanıtlamak veya insanların güvenlerini kazanabilmek için bu işlemler hakkında gelen talepleri karşılamak adına işlemler yapmaya çalışabilmektedirler.

Ancak bu durum çok gereksizdir. Çünkü bu tarz işlemler kesinlikle insanların risk almamaları gereken ve aynı zamanda insanları çok zor durumlar da bırakabilen işlemlerdir. Bu sebeple ne kadar deneyimli olunursa olunsuz kesinlikle medyumların kendilerine gelen talepler de çok dikkatli olmaları ve özellikle süryani ermeni büyüsü işlemlerin de insanlara gerekli tüm bilgileri tam olarak vermeleri gerekmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana farklı amaçlar ile yapılmakta olan bu işlemler hakkında yapılacak olan araştırmalar her zaman için insanların süryani ermeni büyüsü işlemleri hakkında ne kadar dikkatli olmaları gerektiğini ortaya koymakta ve aynı zamanda kendilerini bu konu hakkında çok daha bilinçli olmaya itmektedir. Her ne kadar manevi işlemler insanların ilgilerini çok ciddi şekilde çekse bile yine de insanlar kesinlikle ulaşmak istedikleri hedefler için en doğru medyumları ve en doğru teknikleri kullanmalıdırlar. İnsanların tahmin ettiklerinden çok daha tehlikeli olan bu alan hakkında bilgileri olmayan kişiler genellikle kendilerini bekleyen risklerin farkına varamamaktadırlar.

2 Yorumlar

  1. Nihat Etkili süryani büyüsü yapan medyum

    Merhaba ben de kız arkadaşımdan ayrıldım bir türlü kendisini evliliğe ikna edemiyordum. 3 senedir birlikteydik ama nedensiz bir şekilde kavga etmeye başladık. Evlenmek istemediğini bir süre daha böyle gitmesini istedi ben ise artık evlenmek istediğimi ailem bile artık evlenmemi istediğini söyledim. Bu durumdan rahatsız olan kız arkadaşım beni terk etmeye çalıştı ve ben 3 senedir hiç mi beni sevmedin ne oldu kaçıyorsun dedim. Daha sonrasında bir kelime bile laf etmedi ve çekip gitti. Bende bunun üzerine ailemle konuştum ve olanları anlattım. Onlarda her şeyin hayırlısı dedi ve bir kelime bile etmediler. Ben dayanamadım bunun üzerine bir kaç medyum hoca bakmaya başladım. Bu süreçte medyumlardan sonuç alan insanları gördüm ve onların bu aldığı sonuçlardan sonra kendilerinin yazdıkları yorumları okudum ve bende bunlardan bir tanesi olmak istedim. Bunun üzerine medyum edis hoca ile iletişime geçtim ve durumu anlattım 3 senelik ilişkim bitti hocam kız arkadaşım evlenmekten korktu ve beni terk etti. Şimdi onun evliliğe ikna olmasını ve bana geri dönmesini istiyorum dedim. Edis hocamda 12 günlük bir çalışmadan sonra kız arkadaşın kendiliğinden gelecek ve senden özür dileyecek evlenmek isteyecek dedi. Bende bu kadar etkili bir çalışma mı nasıl olacak bilmiyordum ama 12 gün boyunca beklemeye razıydım. 13.gün sonunda dediği gibi oldu kız arkadaşım kendisi bana geri döndü ve benden özür diledi. Benimle evlenmek istediğini daha öncelerinde korkuları olduğundan dolayı gittiğini söyledi. Bunun üzerine bende ailem ile birlikte tekrardan konuştuktan sonra kızı istemeye gidecektik. Her şey yoluna girdikten sonra kızı ailesinden istedik ve sonuç olarak sözlenmiş bulunuyoruz. Şimdi kendisi benim sözlüm ve çok güzel şeylere imza atıyorduk. 0535 891 8597

    • Baki yek

      Edis bey ile telefon kurmanızda hiç sorun yaşadınız mı ? Ya da çalışmalar sürecinde telefon açtığınız ilgisi nasıl oldu sizlere karşı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir