Ana sayfa / medyumlar / Ünlü medyumlar kimlerdir

Ünlü medyumlar kimlerdir

Ünlü medyumlar kimlerdirBilindiği gibi günümüzde insanlar birçok farklı medyum ismi ile karşılaşmakta ancak yine de birbirlerine ünlü medyumlar kimlerdir ve benzeri sorular sorarak en doğru seçimi yapmak istemektedirler. Bir medyumun çok ünlü olması o kişinin çok başarılı bir medyum olması anlamına gelmemektedir. Bu sebeple insanlar bir medyumu seçerken sadece ünlü olmasını kriter olarak kabul etmemelidirler. Bu alanda insanların güvenlerini kazanabilmek diğer mesleklerden çok daha zordur. Bunun sebebi ise hem yapılan işlemlerin zorluğu hem de bu meslek hakkında eğitim alacak bir okul olmamasıdır.

Aynı zamanda sahte medyumların sebep oldukları olumsuz durumlar da daha önce gerçek medyumlar ile çalışmayan kişilerin bu alana veya bu kişilere karşı olan güvenlerini tamamen kırabilmektedir. Doğal olarak bu durum gerçek medyumların insanların güvenlerini kazanabilmelerini tamamen zorlaştırmaktadır. Çok eski bir geçmişi olan ve aynı zamanda sürekli olarak insanların farklı taleplerinin karşılandığı medyumluk mesleğinin özel kılan en önemli konu bu kişilerin manevi alemler veya nurani varlıklar ile kolayca iletişime geçebilmeleridir. Bilindiği gibi bu durum sıradan insanlar için mümkün değildir ve bu sebeple ulaşamadıkları birçok hedef için mutlaka resmi ve garantili medyumların kapılarını çalmaktadırlar.

Kendilerine gelen talepleri karşılamak ve insanların beklentilerini tam olarak yerine getirmek isteyen medyumlar bunu sağlamak için kendilerini birçok farklı konu hakkında geliştirip tam donanımlı bir hale gelmelidirler. Özellikle ünlü medyumlar kimlerdir ve bu kişiler hakkında nelere dikkat etmek gerekmektedir gibi konular hakkında araştırma yapan kişiler kısa zaman içinde medyumlar aramaları gereken özellikleri öğrenebilirler. Gerçek bir medyum yaptığı işlemler de birçok farklı manevi ilim dalından faydalanabilmektedir.

Özellikle havas ilmi, ebced ilmi veya astroloji bunlardan sadece bazılarıdır. Aynı zamanda bu bilgileri sahip olmak kadar doğru yerlerde ve doğru bir şekilde kullanabilmekte çok önemlidir. Bunu başaran medyumlar zaten zaman içinde insanların güvenlerini kazandıkları gibi aynı zamanda mesleklerin de istedikleri duruma gelebilmektedirler. Ünlü medyumlar kimlerdir ve buna benzer sorular ile yardım alacakları güvenilir bir isim arayan kişiler mutlaka bu konuya dikkat etmelidirler.

2 Yorumlar

  1. Begüm Ünlü medyum hocalar

    Son zamanlarda kocamın işleri bozulmaya başladı. kocamın market dükkanı vardı ve işleri birden bire bozulmaya başlayınca evde huzursuzluk içindeydi ve sürekli bizlere kızıyor sorunu bizlerden çıkarıyor oysa bizim suçumuz yoktu sadece onun şansı yada bahtı öyleydi. Bu böyle devam ettikçe evdeki huzurumuz kalmıyor aksine kavga etmeye başlıyorduk. Kocam son zamanlarda çok takıyor ve sürekli olarak bu sorundan ötürü canı sıkılıyordu bende bunun üzerine komşumdan bir hocanın telefonunu istedim ve kendisini aradım ve hocama durumu anlattım. Hocamda kocamın dükkanına bakım yaptı ve bu bakım sırasında kocamın marketine birileri tarafından bir işlem yapıldığını ve bundan ötürü kocamın huzurunun kaçtığını sürekli kavga ettiğini söyledi. Bende edis hocamdan işlemleri bozmasını ve kocamın marketine rızk büyüsü yapmasını ve onun iyi olmasını söyledim. Edis hocam yapacağı bu işlemlerin toplamda 10 gün süreceğini ve 10 günün sonunda ise kocamın işlerinin düzeleceğini ve yoluna gireceğini söyledi. Bende bu süre zarfında kocama destek oluyor bazı şeyleri görmezden geliyordum. Sonunda bir ara işlemler ve çalışmalar bitti. kocam evine huzurlu gelmeye başladı. Nedenini sorduğumda ise dükkanda işlerin iyi olduğunu ve artık çok daha huzurlu ve mutlu olduğunu söylemeye başlayınca bende anladım sahiden işlemler tuttu ve kocam da bizde artık çok rahatız. İlk defa bir medyuma güvendim bu konuda pişman olmadım asla. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  2. gökçe

    Arkadaşlar bende geçen gün sonucumu aldım fakat paylaşmayı unuttum. Sizlerinde böyle bir hocadan sonuç almanızı çok istiyorum. Bende medyum reha hoca ile çalıştım ve benim erkek arkadaşımı bana getirdi ve bana deli divane aşık etti. Ne istersem yapıyor vaziyette karşımda buldum. İnanın o ilk an çok şaşkındım bir anda karşımda belirleyen erkek arkadaşım sanki bir robot gibiydi ne istersem yapıyor bana hediye alıyor beni mutlu ediyordu. Ben o an o adamla evlenmeye karar verdim ve ailesinin beni istemesini söylemiştim. Böyle bir duruma getiren beni halde olmamı sağlayan medyum reha hocamın hakkı asla ödenmez. 0538 714 2065

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir