Ana sayfa / medyum / Uzaktan yapılan büyü etki eder mi

Uzaktan yapılan büyü etki eder mi

Uzaktan Yapılan Büyü Kaç Günde Sonuç Verir

Uzaktan yapılan büyü etki eder miUzaktan yapılan büyü etki eder mi ; Büyüler de amaç çok güçlü manevi enerjileri harekete geçirmek ve amaca göre insanlar üzerinde istenen etkileri sağlamaktır. Bunu yapabilmek için medyumların birçok farklı teknik veya nesne kullanmalar gerekebilir. Özellikle direk olarak bir kişinin etkilenmesi istenen işlemler de etki altına alınmak istenen kişilerin nerede olduklarının bir önemi yoktur. Yapılan işlemler insanlar ne kadar uzak olursa olsunlar mutlaka üzerlerin de istenen etkilerin oluşmasını sağlayacaktır. Çünkü manevi enerjiler için yer veya zaman kavramı diye bir şey yoktur.

Bu sebeple medyumlar bu tarz işlemler yapacakları zaman insanların nerede oldukları ile çok ilgilenmezler. Uzaktan yapılan büyü etki eder mi veya buna benzer birçok soru ile sürekli olarak karşı karşıya kalan medyumlar insanların meraklarını giderip en doğru adımları atabilmelerini sağlamak için kendilerini de sürekli olarak geliştirmek zorunda kalmaktadırlar.

Bir medyum ne kadar bilgili ve deneyimli ise karşısında ki kişiye de o kadar güven verecektir. Dünyanın en eski zamanlardan bu yana yapılan büyü veya benzeri işlemler de manevi enerjilerin harekete geçirilmesi kadar aynı zamanda doğru bir şekilde yönetilmesi de çok önemlidir. Mesleği hakkında gerekli her türlü deneyime sahip kaliteli ve güvenilir bir medyum olmak için uzun zaman emek verip bu alanda çalışmalar yapmak ve deneyim edinmek gerekir.

Özellikle büyü gibi özel ve beklentilerin çok büyük olduğu işlemler de her zamankinden daha dikkatli olmaları gereken medyumlar insanların kendilerine karşı olan ilgilerini ve güvenlerini ancak bu şekilde arttırabilirler. İnsanlar büyüler hakkında bilgi sahibi olmadıkları durumlar da ilk olarak yapılan büyü etki eder mi ve bu işlemler hakkında kimlerden yardım almak gerekmektedir gibi soruların yanıtlarını bulmadan asla medyum seçimi yapmamalıdırlar.

Bir Yorum

  1. Hasret narlı

    arkadaşlar çok önemli bir çalışmamı ve sevincimi sizlerle paylaşmak istiyorum. bundan 6 ay önce eşimle anlaşamadığımız için anlaşmalı olarak boşandık ve boşandıktan sonra her şey çok kötüye gidiyordu geçim sıkıntısı çocuk masrafı okul derken hayattan bıktım bir anda. Eşimi aradım konuşmak için pişman olduğumu ve tekrardan bira araya gelelim dedim fakat eşim bulunduğum şehirden bile taşınmıştı artık beni görmek dahi istemiyordu. çok pişman oldum ama iş işten geçmişti bende İnternet üzerinde uzaktan büyü yapan medyum diye aramaya başladım tavsiyeler üzerine medyum edis hocayla çalıştım. 12 günde gideni geri getirme büyüsü yaparak eşimi tekrardan bana geri getirdi ve bağladı. eşimle aramız şuanda çok iyi benden başkasını gözü görmüyor edis hocamın eline sağlık. 1 ay sonraya da nikah tarihimizi aldık ve evliliğimizi tazeleyeceğiz ve bir daha da ne olursa olsun böyle hataya düşmem eşimi çok seviyorum oda beni seviyor. Mutluluğumu bana yeniden kısa sürede veren medyum edis hocamın ellerinden öperim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir