Ana sayfa / medyum / Vefk tılsımı

Vefk tılsımı

Vefk Tılsımı Nasıl Yapılır

Vefk tılsımıVefk tılsımı medyumların en çok talep aldıkları işlemlerden biridir. Bu işlemler de amaç insanların ulaşmak istedikleri herhangi bir hedef için manevi anlama destek almasını sağlamaktadır. Özel enerjilerin harekete geçirilmesi ve doğru bir şekilde yönetilmesi gibi amaçları olan bu işlemler hakkında gerekli deneyimlere sahip olan medyumlar doğru teknikler ile hazırladıkları vefk işlemler ile insanların beklentilerini karşılayabilirler.

Ancak vefk işlemleri denemek isteyen kişilerin bu işlemlerin çok zor olduğunu ve bu sebeple herkese güvenmemek gerektiğini de bilmeleri gerekmektedir. Oldukça karmaşık bir yapıya sahip olan vefk işlemlerini yapacak kadar yeterli bilgilere sahip olan medyumlar özellikle çok eski zamanlarda da yapılmış olan bu işlemler çok özel sonuçlar alabilirler.

Vefk tılsımı yapabilen güvenilir medyumlar bu işlemleri manevi korunmadan iki kişinin birbirini sevmesine kadar birçok farklı amaç ile yapılabilmektedirler. İlk bakışta muska işlemlerini andırsa da aslında kendi başına özel bir işlem olan vefk işlemlerin de özel bir çizim yaparak bu çizimin içini en doğru bilgiler ile doldurmak gerekmektedir. Ancak bu şekilde sonuç veren bu işlemler bugüne kadar birçok kişi tarafından kullanılmış ve manevi anlamda çok ciddi destekler sağlamışlardır.

Özellikle manevi anlamda bir kalkana sahip olmak ve hem kendilerini hem de sevdikleri kişileri koruma altına almak isteyen kişiler için vefk işlemleri çok sık kullanılmaktadır. Hazırlanan çizimler kimi zaman gizli bir yere saklanır kimi zaman ise insanların üzerlerin de taşımaları istenir.

Bu tamamen işlemlerin yapılış amaçlarına ve aynı zamanda medyumların verdikleri bilgilere bağlıdır. Hangi amaçlar yapılırsa yapılsın bu işlemleri yapacak olan kişilerin istedikleri sonucu alacaklarına inanmaları ve aynı zamanda hiçbir zaman karamsarlığa kapılmamaları gerekmektedir.

Zaten deneyimli medyumlar da bu konuda her zaman insanları uyarmakta ve kendilerine verdikleri bilgiler ile en doğru şekilde hareket etmelerini sağlamaktadırlar. Günümüzde de çok sık talep alan vefk işlemleri hakkında kime güveneceklerini bilmeyen ve en kısa zaman içinde bu işlemler hakkında yardım almak isteyen kişiler öncelikle forum sitelerinden vefk tılsımı hakkında medyum yorumlarını okumalı ve sahte medyumlardan kendilerini korumalıdırlar.

3 Yorumlar

 1. Yelda Vefk tılsımı yapan medyum

  Merhaba bende papaz büyüsü yaptırmak istiyordum fakat bunun için bir çok hoca vardı ama bana etkili ve güvenilir bir medyum gerekiyordu. Bunun içinde İnternet üzerinde etkili ve güvenilir medyum araştırmaya başladım. Bir çok sayfada adı geçen ve yorumlarında adından bahsedilen medyum edis hoca ile çalışmaya niyetlendim. Edis hoca ile telefonda konuştuktan sonra kendisine karşı güven sorunu yaşamayınca ve bana yardımcı olacağını söyleyince bende onunla bu papaz büyüsünü yapmaya kesin karar verdim. Kocamın ailesine yapacağım papaz büyüsünden sonra tamamen ellerini üzerimizden çekeceklerini ve bizleri rahat bırakacaklarını söyledi. Bende 12 gün boyunca çalışmanın bitmesini ve bizi bu durumdan kurtarmasını bekledim. 13.gün sonrasında ise kocamın ailesi bizden uzak durmaya bizlere karışmamaya başladı. İlk defa bir medyuma güvendim ve ondada gerçekten etkili sonuç aldım. Allah razı olsun darısı sizlere arkadaşlar. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  • Faruk

   Yelda edis hoca ile ne kadar sürede boyunca telefonda irtibat halinde kaldın ? Çalışman ömürlük bir çalışma mıydı ? Bilgi verirsen iyi olur bende düşünüyorum.

   • Yelda

    Faruk bey 7 yada 8 gün en az telefonda irtibat halindeydim yavaş yavaş sonuç alınca aramayı bıraktım ve 13. günde sonucumu aldım zaten ömürlük bir çalışmaydı evet sende istersen çalış sonuç alırsın mutlaka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir